fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
867 views

Заробіток від продажів в інтернеті — 2 найкращі підказки, які я коли-небудь чув

 Коли займаєштеся інтернет-бізнесом, важливо підтримувати мотивацію. Негативні настрої можуть тільки зашкодити вашій мотивації, а в результаті — і самому бізнесу.

# 1 — Продаж сайту

Сайт в інтернеті подібний інвестиції в нерухомість. Тому сайти теж можна продавати. Це можна робити різними способами, і у будь-якого великого провайдера хостингу є сервіс для продажу сайтів. Метою продажу може бути сам продаж або отримання готівки для іншого вкладення. Ціна веб визначається грошовим потоком, який він здатний генерувати за місяць.

Можна виробити стратегію і почати будувати кілька сайтів, плануючи місячний прибуток. Якщо сайт виправдовує очікування, ви ставите його на продаж, щоб звільнити портфель і вкласти гроші в нові сайти. Ви залишаєте собі тільки найефективніші сайти. Ціна сайту в дійсності залежить від багатьох чинників — від ніші, очікувань покупців, віку сайту та ін. Ви можете також її запланувати!

# 2 — Заробіток на eBay

Для новачка найпростіший спосіб — купити дешеву формулу, яку можна дорого продати. На розпродажах і в інших джерелах можна зробити вигідні покупки, а потім перепродати товари на eBay з хорошою вигодою. Це трудомісткий, але забезпечує хороший старт. Можна також почати з того, щоб продавати свої речі, якими ви не користуєтеся, на eBay. Ви здивуєтеся, коли побачите, чого тільки люди не купують: б / у книжки і апаратуру, іграшки. Я навіть продавав свої рослини, б / у запальнички, коли кидав курити і т.д. Коли робиш гроші зі свого «мотлоху», виникає дивне відчуття.

views:
867

Добавить комментарий