fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
2 176 views

Як заробити гроші в інтернеті на фрілансі 5, 10, 50  тис. грн. в місяць і більше?

Сьогодні розповімо, як можна досягти того чи іншого рівня доходу на фрілансі. Почнемо від найскромніших доходів і перейдемо до високих. Ми постараємося описати ситуацію в цілому, без прив’язки до конкретних професій і винятків.

До 5 тис. грн. в місяць

Даний рівень можна досягти без особливих знань і навичок. Наприклад, 5 тис. грн. в місяць реально заробити на біржах копірайтингу. За написання текстів вам платять 30-50 грн. за 1000 знаків тексту. З огляду на, що за день можна написати 10 тис. Знаків — можна заробити 300-500 грн. в день.

Можна знайти роботу модератором груп в соціальних мережах, форумів і працюючи з 3-4 проектами, заробляти ті ж 5 тис. грн. в місяць. Для людей з технічним складом розуму можна порадити підробіток на біржах студентських робіт. Там можна отримувати гроші за вирішення завдань, контрольних, написання курсових робіт.

Щоб швидше освоїтися в світі фрілансу, рекомендуємо пройти онлайн курс «Фріланс – робота на дому». У ній зібрано 7-річний досвід топового фрілансера.

Від 5 до 10 тис. грн. в місяць

Даний рівень досягається більшістю початківців фахівців. Щоб отримувати близько 10 тис. грн. в місяць, Вам потрібно освоїти одну із затребуваних в мережі професій. Наприклад, дизайн, програмування, SMM, просування сайтів, настройка контекстної реклами.

Наприклад, 5-10 тис. грн. в місяць можна заробляти на створенні простих сайтів. Вам буде потрібно освоїти ази якого-небудь «двіжка», оптимально безкоштовного (Word Press), навчитися встановлювати його на хостинг, налаштовувати додаткові модулі і підключати шаблонний дизайн. З даними багажем Ви цілком зможете створювати найпростіші корпоративні сайти, блоги, форуми.

Починаючим фахівцям краще не працювати безпосередньо з клієнтами. Оптимально знайти студію або менеджера, які будуть віддавати Вам прості проекти. Таким чином Ви наберетеся досвіду, що дозволить в подальшому розпочати свою кар’єру.

Від 10 до 15 тис. грн. в місяць

Даний рівень належить фахівцям з досвідом роботи від 2-3 років. Маючи портфоліо і відгуки, Ви можете зацікавити своїми послугами прямих клієнтів і отримувати вигідні замовлення на біржах фріланса.

Рівень 10 до 15 тис. грн. досяжний практично у всіх професіях, включаючи копірайтинг.

Подивіться, як правильно оформити портфоліо на біржах, щоб отримувати більше вигідних замовлень:

Від 15 до 25 тис. грн. в місяць

Даний рівень належить досвідченим фахівцям, який вміє розуміти потреби замовників і пропонувати рішення їх завдань. Хоча в ряді «гарячих» сфер, де попит на якісні послуги перевищує пропозицію (програмування, якісний дизайн, просування сайтів) на даний рівень можуть вийти і просто хороші фахівці.

Наприклад, SEO-фахівця досить взяти на просування 5 сайтів з бюджетом 15 тис. грн. в місяць кожен (не найвищий бюджет при просуванні). Ми готуємо безкоштовний курс по SEO, який дозволить Вам освоїти ази цієї професії. Поки Ви можете подивитися перший урок тут.

Від 25 до 35 тис. грн. в місяць

Даний рівень досягають професіонали в «гарячих», нових сферах, де попит на послуги високий, а пропозиція — обмежено. Щоб досягти такого рівня, необхідно знайти вигідну нішу.

Про нішу, УТП і позиціонування ми знімали ролик, рекомендуємо подивитися його:

Від 35  до 45 тис. грн. в місяць

Даний рівень характерний для менеджерів проектів. Ваше завдання — знайти клієнта, виявити його потреби і скласти технічне завдання. Далі Ви доручаєте своїй команді реалізацію проекту, контролюєте терміни і якість і здаєте готовий продукт клієнту. Своя команда дозволяє брати більше роботи і виконувати більш складні проекти, що підвищує Ваш дохід.

Вийти на даний рівень фрілансеру одиночці складно, хоча зірки фрілансу можуть похвалитися і великими доходами.

Від 45 до 50 тис. грн. в місяць

Рівень зірок і успішних менеджерів проектів. Втім, подібні доходи можуть мати і фрілансери, що працюють із західними замовниками. Але це — наслідок високого курсу долара зараз.

Більше 50 тис. грн. в місяць

Даний рівень Ви зможете досягти, створивши своє агентство.

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
2176

Добавить комментарий