fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
793 views

Як виділитися фрілансеру, зробивши свій профіль помітнішим

Для успіху на онлайн-ринку недостатньо володіти лише базовими навичками в тій області, в якій ви працюєте. Перше, що бачить потенційний замовник —  профілі інших фрілансерів.

Суть профілю стає вирішальним фактором, що впливає на успіх в просуванні послуг. Покупці хочуть відчувати і знати людину, яку вони наймають, особливо, якщо він знаходиться на іншому кінці світу.

На щастя, інтернет-ринок є не тільки майданчиком для продажів. Контакти з іншими продавцями допоможуть вам поліпшити профіль і почати заробляти більше.

  1. Використовуйте для профілю привабливу картинку

Щоб показати себе як професіонала, важливо вибрати для профілю вдале зображення. Однак це не означає, що зображення повинно бути нудним. Хороший спосіб виділитися — замовити картинку-ілюстрацію для профілю. Такі замовлення популярні в області графіки та дизайну. Дивлячись на вашу картинку-ілюстрацію, потенційні клієнти зрозуміють, як ви виглядаєте, і ця картинка приверне увагу, коли вони будуть переглядати багато сторінок стандартних профілів.

  1. Перетворіть себе в бренд

Чому люди купують саме кросівки Nike, а не найдешевші і навіть не найзручніші? Це відбувається завдяки силі бренду. На ринку ви не тільки продаєте послуги, ви продаєте свій бренд, а покупці хочуть відчувати, що вони мають справу з надійним брендом. Існує багато підходів до брендування. Ви можете найняти контент-райтера для написання салогана про те, хто ви і що ви робите. Ви можете замовити дизайнерові створення індивідуального і абсолютно унікального логотипу. Це всього лише два з багатьох способів продемонструвати, що ви інвестуєте в свій бізнес, і спонукати інших вкладати кошти в ваші послуги.

  1. «Відполіруйте» текст профілю

Непрофесійний текст в профілі — прямий шлях до втрати потенційного замовника. Орфографічні та граматичні помилки, неправильна структура пропозицій і нудний виклад інформації відштовхують покупців. Робота з редактором або коректором, або навіть замовлення послуг копірайтера, який створить текст профілю з нуля, гарантує вам відточений і професійний текст в профілі.

  1. Оповіщати своїх клієнтів

Якщо ви продаєте товар або послугу, користь якої складно пояснити, необхідна креативність і одного письмового опису недостатньо. Якщо ви продаєте звичайну послугу, важливо показати відмінності і переваги саме вашої пропозиції. Замовте відеоматеріали для демонстрації переваг і виділення з лав конкурентів. Відеоматеріали — це не тільки відмінний спосіб виділитися. Вони можуть підштовхнути до позитивного рішення.

  1. Рекламуйте ваш профіль за межами вашої платформи

Тепер, коли профіль привабливий, виконаний професійно і говорить про вас як про серйозного продавця, що надає цінну послугу, необхідно заявити про себе. Залучіть фахівця з маркетингу, який допоможе просунути ваш профіль на різних платформах і розширити ваш бізнес. Незалежно від того, чи буде це гуру соціальних мереж, фахівець зі зв’язків з громадськістю або SEO експерт, збільшення охоплення — найкращий спосіб привернути увагу до вашого, профіля і отримати більше замовників.

Профіль — особа, яку ви презентуєте світу. Продемонструйте професіоналізм, майстерність і унікальність, і це обов’язково окупиться. Ці п’ять кроків — шлях, пройшовши який ви зробите свій профіль помітним, що викличе довіру, і це принесе вам більше клієнтів.

Фрілансер — Олег Ковтало

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
793

Добавить комментарий