fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
852 views

Як уникнути краху бінесу на самому початку

Мені доводилось чути різні доводи підприємців щодо того, чому їх бізнес зазнав краху, не встигнувши набрати бажані обороти. Твердження були приблизно такими: неготовність ринку до споживання певних товарів і послуг, різке подорожчання собівартості виробництва, занадто велика конкуренція і т.п.

Насправді ж, проаналізувавши їх ситуацію, я завжди приходив до одного і того ж висновку — в картині розвитку їх бізнесу не вистачало всього-на-всього декількох штрихів, про які я збираюся розповісти в цій статті.

Подібних «штрихів» безліч і ніхто не говорить про те, що в картині Вашої справи вони повинні бути присутніми всі, але чим більше їх в наявності — тим вище Ваші шанси на бажану прибутковість. Крім того, багато що залежить від типу бізнесу, в якому Ви працюєте.

Перш за все — Вам необхідно бути цілеспрямованим і дуже багато важить тут постановка досяжних цілей. Така постановка надає Вам можливість фокусування Ваших зусиль, необхідних для того, щоб Ваше підприємство просувалося в правильному напрямку. Крім того, зазначене фокусування забезпечує додаткову мотивацію для подолання можливих проблем, що виникають. Ніколи не слід розпорошуватися в своїх зусиллях.

По-друге, Вам потрібно бути терплячим. Більшість підприємців падають духом занадто рано і кидають свою справу при виникненні перших же проблем, вважаючи, що бізнес повинен приносити прибуток вже на наступний же день і, розчарувавшись, кидають свої починання, іноді досить перспективні і просто приречені на успіх після певного часу. Вам необхідно виробити в собі зовсім інше ставлення до подій і постійно підтримувати його.

По-третє, потрібно бути енергійним. Дуже важливо знаходити в діловому житті час для їжі, відпочинку і спортивних вправ. Для довгої роботи в якості підприємця Вам буде просто необхідний здоровий дух у здоровому тілі.

По-четверте, потрібно бути готовим до ризику. Мова йде не про той ризик, якому Ви піддаєтеся, роблячи ставки на рулетці, а про строго контрольований ризик. Більшість підприємців долають страх ризику за допомогою візуалізації результатів діяльності свого підприємства.

По-п’яте, необхідно бути організованим. Коли Ви займаєтеся бізнесом, Вам так чи інакше доводиться стикатися з великою кількістю паперової роботи — податкова документація, різного роду бухгалтерські записи, ділова кореспонденція і т.п. Дуже важливо для досягнення успіху вміти правильно організувати всю роботу і в першу чергу — документообіг.

Якщо зазначені якості не закладені в Вас з народження — це ще зовсім не означає, що Ви не зможете їх освоїти. Існує велика кількість курсів, книг, статей, сайтів та інших ресурсів, за допомогою яких Ви зможете розвинути в собі необхідні якості до необхідного рівня.

На закінчення слід сказати, що успіх Вашого бізнесу в чималому ступені буде залежати від того, які заходи Ви зробите для його досягнення на самому початку. Якщо Ви будете належним чином організовані і багато до чого готові, ви створите «захищений» від початкового краху бізнес.

Бізнес тренер — Олег Ковтало

ratings_users:
3
ratings_score:
15
ratings_average:
5
views:
852

Добавить комментарий