fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
1 144 views

Як працювати менше, а заробляти більше?

Мало хто замислюється, як підвищити ефективність роботи — в результаті завдання, що вимагають 30 хвилин, розтягуються на 2-3 години.

Я склав інструкцію, яка допоможе вам працювати швидше, втомлюватися менше — і підвищити заробітки в кілька разів за рахунок раціональної організації праці.

Просто дотримуйтесь моїх порад.

Сім правил ефективної роботи

Часто велика частина часу витрачається на виконання малозначних завдань, які мало впливають на результат. Якщо щось можна не робити і це не позначиться на якості продукту — то не треба це робити. Проаналізуйте всі робочі процеси на предмет «непотрібних дій» — і перестаньте витрачати на них час.

Автоматизуйте все, що можна автоматизувати. Замість щоденної газети використовуйте для планування робочого часу CRM-системи, наприклад, Мегаплан — він зручніший і надійніший. Замініть бухгалтерські програми сервісом Моя Справа — і забудьте про проблеми в бухобліку.

Щотижня, якись день, проводите повний хронометраж робочого часу — записуйте, які завдання ви робите, скільки часу на них витрачаєте. Записуйте, скільки часу ви переглядаєте сайти новин, п’єте каву, розмовляєте по телефону- ви здивуєтеся, скільки робочого часу витрачається на малозначні речі. Скоротіть невиробничі витрати часу до мінімуму (пити чай строго 1 раз на 3 години, а не кожні годину-півтори);

Працюйте строго в певні години. Це дозволить організму налаштовуватися на роботу, і діяти продуктивніше. Наприклад, якщо ви — фрілансер, працюйте з 10:00 до 18:00;

Складіть перелік усіх завдань, які ви виконуєте для клієнтів, і подумайте, які завдання ви можете делегувати іншим фахівцям. Часто рутинні речі можна доручити фрілансеру, час якого коштує в 2-3 рази менше, ніж ваш. Знайдіть надійних помічників і з їх допомогою економте ваш час;

Проаналізуйте кожен процес, який ви виконуєте — і оптимізуйте алгоритми їх виконання. Наприклад, складіть шаблони листів для типових ситуацій і не витрачайте час на вигадування оригінальних емейлів;

Не користуйтеся соціальними мережами під час роботи, якщо ваші обов’язки не пов’язані з роботою в соцмережах. Ви заощадите багато часу.

Розвантаження після робочого дня

Після ефективного робочого дня необхідно розвантажувати голову і організм, знімати стрес. Кращий спосіб — заняття спортом, читання цікавих книг, прогулянки, пробіжки, спілкування з родиною та друзями.

В жодному разі не перед сном — ви завантажитеся роботою і не зможете продуктивно провести наступний день.

Резюме

Слідуючи цими простими, на перший погляд, порадами — ви зможете працювати менше, а заробляти більше. У вас звільниться час на хобі. Ви уникнете професійного вигорання та інших проблем, що виникають у надмірно зайнятих людей. Повірте моєму 7 річному досвіду.

Фрілансер —  Олег Ковтало

ratings_users:
3
ratings_score:
15
ratings_average:
5
views:
1144

Добавить комментарий