fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
1 035 views

Як підвищити продажі за допомогою e-mail розсилки

В першу чергу необхідно проаналізувати моменти, які впливають на продажу. Нижче будуть розглянуті ключові пункти, які потрібно продумати до запуску розсилки і, від роботи з якими, буде залежати ефективність вашої кампанії.

Маркетинг

Давно пішли ті часи, коли багато хто думав, що e-mail маркетинг — це спам. Важливо розуміти, що робота з базою — це вибудовування довгострокових відносин, а не продажі «в лоб» в кожному листі. Щоб ці самі відносини вибудувати, потрібно дотримуватися певних правил в оформленні і написанні листа.

Нижче ми розглянемо ключові моменти, які допоможуть вам правильно донести інформацію.

Перше, що бачить читач це, очевидно, заголовок листа.

Він повинен бути корисним, специфічним — цікавим конкретно для вашої аудиторії і унікальним, тобто відрізнятися від решти в пошті, має створюватися бажання відкрити його.

По-друге, запорука успіху листи — це, звичайно, його зміст.

Інформація в листі повинна бути структурована. Золоте правило e-mail маркетингу: «один лист — одне речення». Можна використовувати додаткові пропозиції по іншим товарам, але основна думка повинна бути одна.

Наприклад, в листі про розпродаж взуттєвого магазину варто  уточняти: «розпродаж червоного взуття», або розширити — замість розпродажу туфель, балеток і кед, написати: «розпродаж взуття літньої колекції». Найважливіша інформація повинна поміщатися в перший абзац, бо саме він буде прочитаний в першу чергу. Після першого абзацу користувач прийме рішення, чи читати далі. Якщо говорити про загальний обсяг тексту в листі, бажано, щоб він був не більше тисячі знаків.

Дизайн

Останнім часом з’явилася тенденція створювати стильні і лаконічні за своїм дизайном розсилки з невеликою кількістю яскравих елементів. Тому варто докласти зусиль до того, щоб ваша розсилка не відрізнялася від конкурентів невигідним дизайном.

Наймати професійного дизайнера не обов’язково — стандартні поштові сервіси вже пропонують готові «дизайни». Особисто я використовую сервіс getresponse якщо  Ви не користуєтеся ніякім сервісом раджу його. Також цей сервіс надає бонус 30 $ на акаунт реєстрація по силці http://gr8.com/pr/fv4hn/d

Робота з показниками

В першу чергу важливо визначити, які показники дійсно потрібно використовувати. За час практики ми нерідко стикалися з тим, що компанії розраховували нерелеватні показники. Найбільш важливими є наступні: кількість відкритих листів, кліків, підписок і відписок, час і дата розсилки, час відкриття листа, продажа, середній чек.

Особисто я використовую близько 25 основних показників. Причина роботи з аналітикою очевидна: якщо ви знаєте результати вашої кампанії в цифрах, то легко зможете зрозуміти, що відбувається з базою, і в якому напрямку варто працювати. Наприклад, якщо показник відкриттів листів невисокий, потрібно працювати над заголовком; читачі не переходять за посиланнями — варто змінити текст.

ratings_users:
0
ratings_score:
0
ratings_average:
0
views:
1035

1 Comment

Добавить комментарий