fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
583 views

Як підвищити CTR розсилок?

Буває так, що показник відкриття листів — високий, а бажаної кількості переходів — немає. Що може служити причиною? І як поліпшити результативність розсилок!

Аналізуючи результати розсилки, звертайте увагу на співвідношення показників відкриттів і переходів. Адже кінцевою метою ваших розсилок є цільові дії з листа, а не просто факт відкриття. Саме тому, в email-маркетингу існує показник Click-to-Open Rate (скорочено CTOR), який якраз і показує цей «баланс».

Також цей показник демонструє популярність закликів до дії і посилань в листі. Розрахувати CTOR можна, розділивши кількість відкриттів розсилки на кількість кліків. Чим вище цей показник — тим краще.

Результати CTOR можуть бути різними, і залежать від багатьох факторів:

  1. База підписників

При актуальній базі підписники, розсилки будуть з високим open rate, тому не забувайте її регулярно чистити. Однак відсутність сегментації бази по інтересам може спровокувати зниження CTOR, оскільки ваші листи на кшталт і відкрили, проте контент не цікавий підписнику. Результат таких розсилок, в кращому випадку, — відсутність кліків і зниження відкриття наступних розсилок, в гіршому — відписки і скарги на спам.

Порада №1. Намагайтеся розділити підписників на групи за інтересами. Зробити це можна ще на етапі збору бази, створивши кілька форм підписок. Наприклад, підписники блогу будуть отримувати інформаційний дайджест, а ось підписникам, які заповнили форму підписки на сторінках інформації про товари або послуги буде приходити акційна інформація.

Також форму підписки можна зробити індивідуальною — з двома кнопками, наприклад, для жінок і чоловіків, для новачків і профі. Або мотивувати на підписку спеціальним бонусом або знижкою.

Якщо у Вас немає можливості надавати кожному підписнику бонус — зробіть розіграш між підписниками.

  1. Контент розсилки

Придумати провокаційну тему і спровокувати відкриття – це добре. Однак виконати обіцяне і створити контент, який відповідає темі — зовсім інше. Наприклад, тема листа закликає приєднатися до грандіозного розпродажу. Вникнувши в контент ми розуміємо, що у розпродажі «беруть участь» найдорожчі позиції магазину, ціни зі знижками які не по кишені навіть мільйонерові.

Порада №2. Немає нічого кращого корисного і цікавого контенту листи. Намагайтеся додавати «родзинку» і в тему, і в тіло листа. Тоді розсилки будуть популярними у підписників. Формуючи провокаційну, вірусну тему постарайтеся виконати обіцянку в тілі листа і підігрівати інтерес підписника до моменту переходу за посиланням. І пам’ятайте, рекламний контент — не привертає уваги, дратує і не приносить заповітних кліків.

  1. Заклики до дії

Включайте в кожне лист посилання або кнопку, яка «просить» щось зробити клієнту: перейти за посиланням, зареєструватися, заповнити анкету і т.д. Занадто багато закликів до дії розосереджують увагу. Намагайтеся включати 1-2 посилання, а контент складайте так, щоб він підштовхував до клікака. Посилання-переходи повинні бути «логічним продовженням» листа.

  1. Час відправки повідомлень

На показники розсилки може вплинути і час отримання користувачем повідомлення. Так, час з 18 до 20 вважається «мертвим», якщо в базі підписники, які працюють за стандартним графіком. Якщо ж ваша цільова аудиторія — це представники бізнесу, бажано їм відправляти листи в робочий час. Саме тому намагайтеся дізнатися, багато інформації про вашу цільову аудиторію для того, щоб розуміти час їх готовності читати пошту і здійснювати переходи.

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
583

Добавить комментарий