fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
963 views

Уроки успішного початку

Перебудова економіки, яка відбувається на рубежі тисячоліть, торкнулася всіх і кожного. Великі компанії дробляться, багато людей починають серйозно замислюватися над створенням власного бізнесу, малого або навіть домашнього, для того, щоб знайти фінансову свободу і незалежність від корпоративного світу. У США, наприклад, новий малий бізнес відкривається приблизно кожні 11 секунд. Природно, що більшість маленьких компаній не можуть вижити в умовах жорсткої конкуренції і практично відразу ж вилітають в трубу, але у Вас є непогані шанси уникнути подібної долі, роблячи відповідні висновки з досвіду інших і навчаючись на чужих помилках. В даному звіті я хочу представити Вам так звані «дев’ять кроків до успіху», розроблені мною на основі узагальнення великої кількості маркетингової інформації з використанням власного практичного досвіду, багатьох досягнень і невдач.

Прискорюйтесь. Ви можете досить багато знати про свої товари і послуги, але не знати практично нічого про те, як правильно організувати власний бізнес і керувати ним. Тому максимально прискортеся в вивченні відповідної інформації, не нехтуйте нічим з того, що потрапить Вам під руки і в тому числі при необхідності користуйтеся послугами консалтингових компаній.

Приймайте поради. Ви просто не можете бути кваліфікованим фахівцем практично у всіх сферах діяльності, тому Вам слід черпати поради з різноманітних джерел. Консультуйтеся у всіх і кожного: у свого адвоката, банкіра, бухгалтера, дизайнера, маркетолога, друзів, близьких, членів сім’ї і навіть у конкурентів.

Здійснюйте планування. Основна причина падіння абсолютної більшості бізнес-проектів полягає в недостатності або навіть відсутності планування. Провал плану означає для Вашого бізнесу відмінний план провалу. Тому розробіть для власного бізнесу хороший стратегічний план, який чітко визначав би Ваші цілі і завдання, відбивав би поточну ситуацію, стратегію розвитку діяльності, плановані заходи в районі найближчих трьох-п’яти років.

Захистіть себе. Перш ніж Ви почнете здійснювати будь-яку діяльність в області Вашого бізнесу, переконайтеся в тому, що всі Ваші заходи належним чином оформлені з правової точки зору і подбайте про страхування.

Виберіть правову форму організації Вашої підприємницької діяльності (порадьтеся з цього приводу зі своїм адвокатом) і приєднаєтеся до страховій програмі (з цією метою проконсультуйтеся у незалежного страхового фахівця).

Як можна менше використовуйте найману робочу силу. Уникайте наймати співробітників для здійснення роботи в області Вашого бізнесу до тих пір, поки це можливо. Правове, бухгалтерське та організаційне оформлення найманих працівників у Вашій компанії (навіть одного співробітника!) Може бути досить трудомістким процесом і віднімати дуже багато сил і часу. Кращий варіант пошуку допомоги, коли Ви не в силах самі справитися з обсягом роботи — залучення зовнішніх фахівців.

Використовуйте сучасні технології. Робота без комп’ютера над документацією та іншими речами аналогічного характеру дуже скоро зведе всі Ваші зусилля і старання до нуля. Комп’ютер Вам настільки ж необхідний, наскільки він може виявитися корисним. Чи не комплексуйте в тому випадку, якщо Ви не маєте необхідних навичок роботи на комп’ютері, а негайно вчіться всьому необхідному в роботі з ним! Тут головне почати, а решта буде набагато простіше. Комп’ютер знадобиться Вам хоча б для роботи з електронною поштою і для пошуку в Мережі потрібної Вам і Вашому бізнесу інформації.

Будьте наполегливі. У долі Вашого бізнесу матимуть місце не тільки хороші часи, а й погані. Будьте стійкими в здійсненні Вашої діяльності і кожен програш сприймайте як хороший урок, з якого можна зробити велику кількість необхідних і корисних висновків для недопущення промахів надалі і закріплення майбутнього успіху.

Візуалізуйте успіх. Тримайте свою мету в голові і докладайте всіх зусиль для їх досягнення, уявіть, що мало-помалу Ви до них наближаєтеся. Не втрачайте образу Вашої мети, а прагнете до його візуалізації та матеріалізації.

Працюйте над гарною ідеєю. Пам’ятайте, що навіть чудова ідея залишиться мертвою, якщо Ви нічого не зробите для її здійснення.

Бізнес тренер — Олег Ковтало

views:
963
ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5

Добавить комментарий