fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
794 views

Цікава математика. Підвищуємо конверсію покупок в 2-3 рази за допомогою ланцюжка листів

Покрокові сценарії розсилок, що відправляються після здійснення  дій користувачів — це ефективний інструмент, який допомагає збільшити відгук і наступні продажі в 2-3 рази. Я розробив кілька простих способів створення листів, в залежності від поведінки користувачів на сайті або підписників розсилки.

Простий ланцюжок

Сценарій  простого ланцюжка складається з двох складових:

  1. Абонент відкрив лист — відправляється другий, який доповнює перший.
  2. Якщо абонент не звернув увагу на розсилку, а відкриття листа не відбулося, відправляється другий лист з нагадуванням.

Впливати на неактивних підписників можна не тільки з допомогою листів-автовідповідачів, але і за допомогою спливаючих вікон на сайті. Якщо користувач Інтернет-магазину, зареєстрований на сайті, не відкрив вашу акційну пропозицію, можна налаштувати появу спливаючого вікна в момент, коли користувач знову повернувся на ваш сайт. Для такого сценарію необхідна допомога програміста який зробить такі настройки.

Вітальна серія

Згідно з дослідженням компанії Listrak, в перші 90 днів необхідно проявляти активну позицію по завоюванню інтересу вашого підписника. Так як формування лояльності відбувається в цей часовий проміжок. Саме тому, «підключення» ланцюжка листів після реєстрації — відмінна можливість завоювати довіру і підштовхнути до продажу.

Вітальний ланцюжок зазвичай складається з трьох-п’яти листів. У першому листі необхідно підтвердити реєстрацію. Зазвичай такі листи пропонують завершити реєстрацію, підтвердивши дану процедуру кліком. Контент наступних листів вітальної серії спрямований на подяку за підписку, знайомство з вашим сайтом, а також мотивацію до першої покупки.

Welcome-ланцюжок може складатися з наступних листів:

Покинута корзина

Багато маркетологів розуміють, що сегментація бази і персоніфікований підхід до клієнта також істотно збільшують шанси бути почутими. Для багатьох Інтернет-магазинів стало гострим питання незавершених покупок. І за статистикою, їх число перевищує 67%. Підготувавши все одну серію листів, що складається з 3 листів, можна повернути до покупки від 15 до 30% клієнтів.

Як підготувати ланцюжок:

Перший лист відправляємо через 30 хвилин після того, як відвідувач вашого сайту залишив покупку не завершеною.

Другий лист — якщо немає реакції на попередній. У разі відкриття і кліка — замовлення оформлене. Як правило, його відправляють через день, після першого.

Третій лист відправляється в разі відсутності реакції через 5-7 днів.

Олег ковтало

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
794

Добавить комментарий