fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
2 014 views

Три меркантильні причини бути клієнтоорієнтованим

Клієнтоорієнтованість це слово зараз в побуті у багатьох представників бізнесу. Багато заявляють або хотіли б заявити про клієнтоорієнтованості представляються ними компаній. В принципі, бути клієнтоорієнтованим зараз модно, без цього ніяк. Це, можливо, нормальний процес. Але давайте спробуємо розібратися, чому і наскільки вигідно бути клієнтоорієнтованим.

Перша причина, це лояльність. Передбачається, що лояльний клієнт дає численні рекомендації своїм знайомим про Вашу компанію і Вашої продукції, створюючи, так званий ефект сарафанного радіо.

Лояльний клієнт також робить повторні продажі, а як я вже говорив — це вигідно.

Лояльність це дуже важлива вигода, але дуже важко її отримати побічно, як би само собою. Лояльність потрібно заслужити, цілеспрямовано керуючи процесом. Не можна віддавати процес придбання лояльності на самоплив або користуватися стандартними інструментами.

Друга причина концентрованість на клієнті. Це можливість отримати перевагу перед конкурентами в тому, що ми стаємо визнаними експертами на галузевому або функціональному ринку, знаємо, що клієнт хоче отримати, і надаємо вчасно те, що йому потрібно.

І третя причина, це дисциплінованість в напрямку клієнта. Це стан, коли ми знаємо, що зараз робить клієнт, у чому він потребує, і самі управляємо процесом. Ми піклуємося про проблеми клієнта. Дзвонимо йому і нагадуємо йому про те, про що ми домовилися або пропонуємо те, що дійсно буде корисно клієнту. При цьому клієнт повинен відчувати, що працює з професійною командою, готовою всі сили віддати на те, щоб зробити проект якісно і в терміни. І що ми, як постачальники, забезпечимо його повноцінної робочої комунікацією, і не будемо витрачати його дорогоцінний час на контроль виконання проекту.

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
2014

Добавить комментарий