fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
1 807 views

Як безкоштовно і регулярно збільшувати продажі?

Недолік інформації може призвести до сумних наслідків. Ацтеки свого часу зазнали їх на собі. Коли переслідуючи виснажену армію Кортеса, вирішили не мучити її в подальшому постійними атаками, а дали їй генеральну битву. На відкритому полі.

На жаль, вони до кінця не розуміли, що собою являє іспанська кавалерія. Чи не розуміли тієї сили, яку на відкритому полі несе в собі закутий в сталь вершник. І поплатилися за це поразкою в битві. А потім і у всій війні. Битва при Отумба стала ключовою в конкісти Кортеса.

Наявність об’єктивної інформації — це найважливіша складова для успішного функціонування продає сайту. Причому замінити таку інформацію не можуть ні дослідження, ні прогнози, ні знання. Тільки практичні результати.

Де їх взяти?

Запускаємо сайт. У перші місяці нашим завданням є налагодити необхідний потік продажів з цільових сторінок. Зроблено? Ок. Тепер прийшов час для постійної оптимізації. Тобто ми регулярно змінюємо якісь дрібниці на цільовій сторінці з тим, щоб збільшити її ефективність. При цьому тестуємо одночасно змінену і стару сторінку (через спліт-тестування).

У підсумку через деякий час ми можемо порівняти обидві сторінки. І чітко зрозуміти, яка з них виявилася більш успішною. Вона стає основною. Потім ми підбираємо до неї нову з невеликими зміною. І тестуємо вже її.

Таким чином, ми поступово підвищуємо ефективність нашого сайту.

Очевидне-неймовірне

Фактична інформація іноді може здивувати. Наприклад, робота з комерційними пропозиціями для наших клієнтів привела нас до цікавого висновку: дві третини наших клієнтів більше хвилювали питання хостингу, який ми їм надамо, а також CMS (движка сайту), а не маркетингу, що продають текстів і деталей просування.

На основі цих даних ми трохи змінили наші цільові сторінки, трохи комерційні пропозицію і досить глобально план зустрічей і спілкування з клієнтами.

Це допомогло нам оптимізувати спілкування з клієнтами, скоротивши тривалість листування і кількість зустрічей.

Ще кілька прикладів

Ще кілька цікавих прикладів. Перед вами дві цільові сторінки. Всі їх відмінність полягає в тому, що в другому прикладі в боковій колонці над формою присутній кліпарт-зображення. Воно цікаве вписується в дизайн. На перший погляд може здатися, що воно оживляє його і має привести до збільшення конверсії.

Як же справи йдуть насправді?

Варіант A виявився ефективнішим. Він дав на 24% більше лидов. Щасливе обличчя дівчини над формою замовлення тільки відштовхувало людей. Хоча спочатку могло здатися, що буде інакше.

Ми деякий час назад проводили на сайті спліт-тестування з продажем ціни на створення сайту, що продає. Було 2 варіант. У першому випадку ми продавали ціну, порівнюючи продає сайт і звичайний. Наводячи як приклад статистику, а також важливість продають текстів, УТП і інших подібних елементів.

Другий варіант був на цю ж тему. Але набагато простіше. За великим рахунком, там навіть не було продажу ціни. Була радше її констатація з коротким переліком. І цей варіант виявився приблизно на 30% ефективніше.

Хоча до початку тестування ми віддавали перевагу першому варіанту.

Що тестувати?

Гарне питання. На щастя, я вже на нього відповів в циклі статей по спліт-тестування. Читайте! Оптимізуйте свої сторінки. І насолоджуйтеся збільшення прибутку без додаткових витрат на рекламу.

views:
1807
ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5

Добавить комментарий