fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
2 281 views

Найприбутковіші бізнес ідеї

 З десяти представлених в цьому огляді бізнес-ідей п’ять належать американцям. Географія решти п’яти досить велика — від Таїланду до Німеччини.

  1. Очолює наш перелік Мікеле Ферреро, 10 мільярдів доларів

Сім’я Ферреро володіє найбільшим в Європі виробництвом шоколаду. Їх основні бренди — Tic Tac, Kinder Eggs, Ferrero Rocher, Nutella. В даний час сімейство розширює ринок збуту за рахунок країн Азії, особливо Китаю. Мікель живе в Монте-Карло, його сини — в Бельгії.

  1. Бред Хьюз, 5.3 мільярда доларів

Йому належить ідея установки камер зберігання уздовж автострад. Компанія Бреда — найбільший на території США постачальник послуг зберігання. Компанія володіє двома тисячами філій по всій Америці. Хьюз також відомий своєю діяльністю в галузі благодійництва, зокрема боротьбою з дитячою лейкемією.

  1. Ральф Лаурен. Стан — 5 мільярдів доларів

Його ідея до смішного проста — наклеїти на звичайну сорочку-поло ярличок з конем. І оцінити її в 50 доларів. А потім спостерігати, як розкуповують його товар. Ральф — син російських емігрантів. У 1967 році він кинув навчання в бізнес-школі та зайняв 50 000 доларів для свого проекту-поло. У 1994 році Ральф продав 28% акцій своєї компанії за 138 мільйонів доларів.

  1. Джефф Безос — стан 4.4 мільярда доларів

Ідея — торгівля книгами через Інтернет. Всесвітньо відомий засновник Amazon.com, найбільшого в світі порталу по торгівлі книгами, виріс в Техасі. Працював на Уолл-Стріт після того, як закінчив університет. У 30 років він вирішив змінити своє життя, і відкрив торгівлю книгами за допомогою Інтернету. Перший офіс Джеффа розміщувався в гаражі в місті Сіетл. Став мільярдером в 1997 році.

  1. Тай Уорнер. Стан — 4.5 мільярда доларів

Його ідея — продавати плюшевих ведмедиків з зворушливими іменами. І випускати їх в дуже обмежених кількостях, щоб іграшки відразу ставали предметом колекціонування. Плюшеві ведмедики Бінні з’явилися на ринку в 1986 році, і відразу стали користуватися неабиякою популярністю. Прибуток від свого проекту Уорнер вкладав у нерухомість. Найдорожчий готель Нью-Йорка, Four Seasons, належить Таю Уорнер.

  1. Кале Ювідіха, Дітріх Матешиц. Таїланд, Австрія. 3.1 мільярда і 3 мільярди доларів

Ідея — продавати енергетичні напої спортсменам і любителям нічних дискотек. Матешиц і Ювідіха створили всесвітньо відомий напій Red Bull, збагачений вітаміном В. Продажі цього напою перевищили суму в 3.5 мільярда доларів щорічно.

  1. Маріо Моретті Полігатто. Стан — 3 мільярди доларів

Його ідея полягає в тому, щоб виробляти взуття з маленькими дірочками в підошві (закритими спеціальною мембраною). Це нововведення позбавило багатьох людей від запаху поту у взутті. Маріо заснував компанію Geox shoes. Ідея створити «дихаючу взуття» з’явилася у нього в 1994 році, коли Маріо подорожував по горах Невади. Стояла сильна спека, і він пробив кілька дірочок в підошві свого взуття, щоб дати ногам «дихати».

Маріо свого часу спробував продати ідею Niike, але там до нововведення поставилися прохолодно. Що ж, їм же гірше, а фірма Маріо тепер продає більше 16 мільйонів пар взуття на рік. Серед його постійних клієнтів є сам Папа Римський!

  1. Джеймс Дайсон, Англія. Стан — 1.6. мільярда доларів

Його «перу» належить ідея створення пилососа, який всмоктує пил з надзвуковою швидкістю. Це дозволяє пресувати сміття і пил, і перешкоджає їх викиду назовні. У 2009 році пилосос Дайсона марки DC12 став самим продаваним в Японії, залишивши далеко позаду місцевих виробників.

  1. Поль і Ханс Райгелі, ФРН. Стан — півтора мільярда доларів

Їх ідея — виробництво і торгівля солодкими цукерками різних форм і розмірів.

  1. Говард Шульц. Стан — 1.1 мільярд доларів

Ідея — встановити кавові крамнички по всій Америці. Зараз Говард — кавовий король, власник мережі кав’ярень Starbucks. Його компанія володіє 12 000 кав’ярень, які обслуговують більше 40 мільйонів американців щотижня.

ratings_users:
2
ratings_score:
10
ratings_average:
5
views:
2281

Добавить комментарий