fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
1 750 views

Клієнти в неробочий час — нові клієнти

Чи замислювалися ви про те, чи телефонують вам на робочий телефон потенційні клієнти в неробочий час? Думаю що так. Чи потрібні вам нові клієнти — залежить лише від вас.

Що зазвичай роблять, для таких клієнтів? У кращому випадку ставлять автовідповідач або налаштовують переадресацію.

Який результат роботи автовідповідача? Думаю, що рідко новий або навіть існуючий клієнт буде диктувати вам повідомлення. Хіба що, дуже сильно хоче, щоб саме ви зробили вашому клієнтові послугу.

Який результат переадресації? Дзвінок о 23 годині вечора, а ви збиралися лягати спати … або у вас вимкнений телефон, щоб не турбували переадресовані дзвінки.

Що робити з клієнтами в неробочий час?

Перше! Клієнтів необхідно вітати в будь-який час дня і ночі, щоб вони знали куди саме вони дзвонять. Привітання повинно бути коротке. Деякі керівники скажуть, що все це нісенітниця. Але що думає клієнт, коли йому в неробочий час дадуть «Хто дзвонить в таку годину-то? … Ми не працюємо!». Чи не краще доручити роботу з приємним голосом сказати «Ви подзвонили в Компанію Роги і копита!» (Порахував, повільним голосом виходить близько 4 секунд)

Друге! Нехай робот пояснить, що час не робочий. Наприклад так, «Залиште ваші контактні дані після звукового сигналу, ми зв’яжемося з вами в робочий час!». Звичайно багато хто скаже, що робиться зазвичай так «Ви подзвонили в неробочий час, залиште номер телефону для зв’язку з вами» (якщо клієнт почує про неробочий час на самому початку, то велика ймовірність, що він відразу покладе трубку, з думкою «Я завтра передзвоню. », і забуде передзвонити. Є ще спосіб, який може ускладнити людині життя, а може і ні (потрібне додаткове дослідження) -« Введіть номер для зв’язку з вами в одинадцяти значному форматі »(далі тональний введення).

Третє! Передзвонюйте своїм клієнтам. Полегшує життя наявність визначника номера і статистики пропущених дзвінків. Багато вже користуються відправкою інформації про пропущений виклик (номер і контактні дані) на електронну пошту. Так, найпростіше передзвонити на номер телефону, з якого дзвонили. Але що робити, якщо вам дзвонили з багатоканального телефону якоїсь організації, де працює 100 осіб — важко знайти того, хто дзвонить. Тут на допомогу приходить другий пункт і ви будете знати як мінімум ім’я що дзвонить.

Бізнес тренер — Олег Ковтало

views:
1750

Добавить комментарий