fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 3,67 из 5)
2 790 views

Які види бізнесу найприбутковіші?

У сучасному світі комерція зайняла лідируючі позиції серед сфер діяльності і в нашій країні. Тому на сьогоднішній день всіх підприємців хвилює питання: який бізнес найприбутковіший?

Існує таке поділ видів бізнесу: малий, середній і великий. Всім відомо що, найприбутковішим значиться бізнес, пов’язаний з нафтою і газом. На жаль, не всім доступний цей вид заробітку.

В середньому бізнесі компанії з меншим обігом. Як правило, такі компанії працюють в сфері надання послуг. У малому за критеріями бізнесі потрібно поменше вкладень, а напрямок роботи пов’язане з актуальними потребами: будівельний бізнес, сфера харчування і т. Д.

Як висновок, можна сказати про те, що будь-який бізнес може приносити дохід, тільки потрібно правильно визначити комфортну для себе сферу діяльності.

Список найприбутковіших бізнесів

В Україні, на чолі списку прибуткових бізнесів, міцну позицію зайняли торгові автомати. І це зважаючи на те, що поширеність їх в нашій країні невелика. Проаналізуємо підставу для такої «дивини».

Секрет успіху автомата полягає в його новизні. Прибутковий бізнес в цьому випадку складається з невисокою популярності і свіжості ідеї. Конкуренції практично немає, зате попит на послуги масажу у росіян перманентно високий. Прохідність забезпечується вдалим розташуванням — у торгових центрах великий потік відвідувачів. І останній фактор — вартість приємного проведення часу набагато нижче сеансу масажу.

Арифметика такого бізнесу проста. Вартість крісла для масажу близько 60 000 грн, термін окупності не менше півроку, в залежності від прохідності. Прибуток в місяць близько 20% гривень. Витрати на експлуатацію нульові. Вартість оренди близько 10% від виручки щомісяця. Буває що адміністрація ТЦ Не бере грошей за оренду, їм вигідно залучення покупців додатковими послугами.

Який бізнес найприбутковіший в даний час?

Після аналізу заробітку на різних бізнес ідеях, ми поставили завдання з’ясувати, який бізнес найприбутковіший на сьогоднішній день в Україні?

У цій статті ми проаналізували виключно законні ідеї бізнесу і зробили висновок що найвигіднішими значаться такі сфери, як торгівля, сфера послуг, виготовлення товарів, банківська справа і гри.

Банківську справу і сферу ігор разом ми відкидаємо , це занадто ризиковані вкладення, що не приносять статичного доходу. Більш того, деякі грають програють всі накопичені заощадження однієї невірної ставкою.

Доводиться вибирати між виробництвом, торгівлею та сферою послуг. Це тріо ще багато років не зійде з лідируючих позицій. Тому що споживач завжди буде купувати необхідні товари і послуги. Ці лідери здатні без праці задовольнити всі потреби населення нашої країни, отримавши за це гарне фінансове заохочення.

Підсумок: бізнес з великою ймовірністю допоможе вам заробити гроші не вимотує працею, звітуючи лише перед самим собою, отримуючи радість від своєї роботи. Вибираючи сферу діяльності, пам’ятайте, що в світі все постійно в різних за величиною підприємствах. В описаному вище бізнесі з кріслами для масажу, прибуток буде висока, поки немає конкурентів і ідея не приїлася відвідувачам ТЦ.

Не потрібно витрачати дорогоцінний час на довгий перебирання задумів. Дійте негайно, раціонально витрачайте час і вищезгадане засіб обміну.

views:
2790
ratings_users:
3
ratings_score:
11
ratings_average:
3.67

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *