fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
2 055 views

Найприбутковіші види бізнесу

Загальновідомо, що мета бізнесу — отримання прибутку. Високий прибуток найкраще відображає ефективність бізнесу. Однак, різні види бізнесу потребують неоднакових вкладеннях.

Тобто, для отримання доходу спочатку треба витратити певну суму грошей. Проаналізуємо принадність найбільш поширених галузей бізнесу. В якості визначального критерію приймемо відношення витрачених фінансів до доходу (а відсотках).

SEO-бізнес. Надання допомоги окремим людям або установам, по переміщенню сайту вгору при пошуковому запиті, або просування інтересів власного бізнесу для отримання більшого прибутку в майбутньому.

Дропшиппінг. Вид торгівлі, що має на увазі перевезення товару без посередників від виробника до споживача.

Форекс. Прибутковий бізнес має на увазі під собою певний ризик. Тому в цьому списку присутні змагання на біржі фінансів, що тягнуть за собою чималі ризики.

Інвестування. Найпоширеніший вид бізнесу, для отримання прибутку в якому, необхідно створити з наявної суми засіб обміну (про нього йшлося вище).

Послуги. Найбільш діяльний вид бізнесу, що включає в себе різні послуги, від танцювальної коли до фітнес-центру.

Найприбутковіший малий бізнес

Прибуткових видів бізнесу досить багато, але який малий бізнес найприбутковіший? Перед будь-яким початківцям бізнесменом стоїть питання про те, як отримати великий дохід ще на початковому етапі функціонування підприємства.

Як не дивно, самий прибутковим бізнесом є платні туалети. Такий вид діяльності, що включає в себе оренду приміщення і обслуговування туалетів, що дає дохід не менше 900%. Відсоток прибутку чи не свідчить про справжнє доході.

Виходить, що при виборі бізнесу, потрібно відштовхуватися від його затребуваності в перебігу багатьох років, простіше кажучи вічний бізнес. Отже, зупинити свій вибір потрібно на тій роботі, яка буде завжди користуватися популярністю, пов’язана з одягом, продуктами харчування, продаж запчастин для транспорту.

Тому, якщо у вас є деяка сума грошей, яку ви готові витратити на прибуткову справу, вибираєте актуальну не одне десятиліття галузь.

Найприбутковіші бізнес ідеї

Які бізнес ідеї дали своїм власникам найбільш високий дохід. Нижче наведені найбільш рентабельні бізнес ідеї за цілу історію людства.

10 млрд. $ Напрацювала заповзятлива Мішель Ферреро. Вона торгувала шоколадом по всій планеті, тому що цей продукт завжди будуть купувати.

Встановлюючи камери для збереження речей по всій довжині автострад, Бред Хьюз наварив 5,3 млрд. $.

Нехитрий процес, що полягає в приклеюванні до простих білим футболок без принта, різноманітних ярликів, приніс Ральфу Лаурену 5 млрд. $.

Продаючи книги через Всесвітню павутину, Джефф Бізос розбагатів в 4,4 млрд $.

Ведмеді з іменами, які стали улюбленими іграшками колекціонерів, принесли Т. Уорнер 4,5 млрд $.

Бізнес тренер — Олег Ковтало

views:
2055
ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5

Добавить комментарий