fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
1 741 views

П’ять законів успішного бізнесу в Інтернеті

Сьогодні я хочу поговорити про правила, які допоможуть вам уникнути помилок при старті власних проектів в Інтернеті. Якщо у вас знайдеться, чим доповнити список, пишіть мені. Також буду радий будь-яких ідей і коментарям по темі.

  1. Вивчайте ринок до запуску проекту

Інтернет — такий же ринок, де сайти конкурують один з одним за відвідувачів. Люди вибирають цікаві їм ресурси. Тому якщо ви бажаєте досягти успіху, вам потрібно визначитися — буде ваш проект цікавим і корисним, чи будуть його відвідувати достатню кількість людей? Для цього знайдіть і вивчіть сайти конкурентів, якщо україномовних сайтів немає — пошукайте аналоги серед  англомовних сайтів, і подивіться, як вони працюють, що пропонують відвідувачам. Придумайте вашого проекту унікальні переваги, які будуть вигідно відрізняти його від конкурентів.

  1. Не наймайте відразу дизайнерів і програмістів

Не поспішайте реалізовувати ідею, поки не переконаєтеся в її дійсної ефективності — в іншому випадку ви можете витратити гроші на розробку сайту, але вони до вас ніколи не повернутися. До багатьох сьогодні взагалі марно вкладати гроші, тому що там дуже багато сайтів — наприклад, численні блоги манимейкерів — я впевнений — не приносять їх власникам істотного доходу. Тому всі блоги присвячені одній темі і по суті говорять про одне й те ж. Марно робити ще один новий сайт про комп’ютери, тому що на цьому ринку багато великих видань, з якими конкурувати нереально. З іншого боку, в Інтернеті не розкриті сотні тем, на які можна зробити цікаві сайти.

  1. Не економте

Хороший дизайн, цікаві тексти,  сервіси — це запорука успішності сайту. Проект ніколи не стане популярним, якщо має відверто неохайний дизайн, скопійовані з чужих сайтів тексти і сервіси, повні глюків. Економити на етапі розробки сайту — значить програти відразу на старті. Якщо у вас немає великих грошей на розробку сайту, шукайте і наймайте талановитих, але поки невідомих фрілансерів. Їх ставки менші, а якість роботи може бути високою. Підготувати унікальні тексти для сайту і надалі оновлювати ресурс під силу більшості людей самостійно. Тут ви зможете прочитати, як підготувати цікаві тексти для сайтів.

  1. Забудьте про вихідні мінімум на рік

Рік — саме той термін, за який проект реально може стати прибутковим. Але для цього доведеться віддавати сайту весь вільний час, щоб зробити його популярним. Від вас буде потрібно щодня оновлювати ресурс, займатися його просуванням і розкручуванням, шукати партнерів для обміну посиланнями і інформацією. За рік реально підняти сайт до рівня відвідуваності, коли можна отримувати цілком пристойні доходи від контекстної реклами.

  1. Не запускайте другий проект, поки перший не став прибутковим

Це правило, яке порушують дуже багато власників сайтів. Не встигли запустити перший проект, як тут же готують другий, третій, четвертий. В результаті вільного часу і коштів не вистачає для розвитку відразу всіх сайтів, і проекти закриваються. Запуск кожного сайту — це величезна праця і ризик, і навіть найретельніше дослідження не гарантує вам прибутковості сайту. Тому починати новий проект треба тільки після того, як перший став прибутковим, і розміру доходу з нього дозволяє без проблем відкрити і розвивати другий ресурс. Розпорошувати сили і засоби на безліч сайтів не можна — сконцентруйтеся на одному, в якого ви найбільше вірите, і добийтеся успіху!

views:
1741
ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5

Добавить комментарий