fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
2 684 views

Приблизний бізнес-план інтернет магазину

Можливість здійснювати покупки через інтернет-магазини з кожним роком стає все більш звичною послугою для багатьох українських громадян. Дослідження, проведені показують, що число наших співвітчизників, які роблять покупки online, неухильно зростає. Безумовно, нам ще далеко до західних споживачів, велика частина з яких регулярно купує товари в інтернет-магазинах, але вже зараз можна бачити хороші перспективи для даного бізнесу.

Власникам онлайн-магазинів не потрібно будувати будинок або платити орендну плату за торгові та складські площі, утримувати великий штат обслуговуючого персоналу і нести інші витрати, притаманні «реальному» магазину. Але у віртуального магазину є свої особливості і свої витрати, які необхідно враховувати при відкритті власного бізнесу. Для цього вам буде потрібно визначити основний асортимент майбутнього магазину (книги, DVD, дитячі товари, інструмент, спортінвентар, подарунки і т.д.) і скласти грамотний бізнес-план інтернет-магазину.

Бізнес-план інтернет-магазину: описова частина

Призначення бізнесу. Відкриття інтернет-магазину в якості самостійної торговельної площадки.

Маркетинг і збут. Розробка цікавого і зручного для користування покупцями сайту, ефективний бізнес-план, проведення рекламної компанії в Інтернеті, гнучка цінова політика, ретельний підбір асортименту і своєчасне оновлення каталогу — є найважливішими складовими успішного функціонування інтернет-магазину.

Приміщення. Для створення інтернет-магазину буде потрібно власний або орендований офіс. Вимога до приміщення всього одне — наявність комунікацій (телефон, доступ в Інтернет).

Обладнання: комп’ютер, сервер, модем, телефони, касовий апарат.

Меблі: Робочі місця співробітників (столи, стільці, тумбочки, шафи), сейф.

Персонал. Штатний розклад может включать: директора, бухгалтера, маркетолога, продавців-консультантів, системного адміністратора, кур’єра. Служба доставки. Створення власної служби доставки або укладення договору зі сторонньою організацією. При організації своєї служби необхідно ретельно підбирати кур’єрів, які несуть відповідальність за ввірені їм матеріальні цінності. Практика показує, що наймати студентів, яким можна встановити меншу зарплату, в результаті виявляється недоцільно. Кращими працівниками для виконання подібної роботи є люди у віці від 40 до 60 років, які в силу певних причин не можуть знайти роботу за фахом, але мають потребу заробляти, щоб утримувати свою сім’ю.

На початковому етапі роботи інтернет-магазину, поки клієнтська база ще не особливо велика, краще скористатися послугами сторонньої кур’єрської служби.

Бізнес-план інтернет-магазину. Фінансова частина.

Витрати:

  • Організаційні витрати (держмито за реєстрацію фірми, оплата послуг нотаріуса, відкриття рахунку, виготовлення печатки) — 1000 грн.
  • Оренда приміщення 20 кв.м.- від 1000 грн.
  • Меблі для офісу — від 1000 грн.
  • Устаткування (комп’ютери, оргтехніка) ~ 1000-10 000 грн.
  • Розробка інтернет-магазину або купівля готового — від 5000 грн.
  • Купівля домена і хостингу (з необмеженим трафіком, 0,5-3 Gb) ~ 1000 грн. на рік.
  • Фонд оплати праці – 8 000-10 000 грн.
  • Реклама — від 1000 – 10 000 грн.
  • Інші витрати (плата за телефон, Інтернет, канц. Товари, комунальні платежі і т.д.) — близько 1 000-2000 грн.

Щомісячний прибуток — близько 10 000-50 000 тис. грн.

Окупність багато в чому залежить від асортименту, цінової політики, від якості роботи консультантів і від швидкості доставки. Важливим фактором є вибір роботи тільки на одне місто (регіон) або доставку по всій Україні. У середньому, термін окупності інтернет-магазину може скласти від 6 місяців.

Замовити якісний інтернет магазин можна у нашого парнтнера веб студії «Таємниця SEO» а також записатися на їх унікальний курс SEO та інтернет маркетинг при замовлені повідом адміністратора ключове слово «бізнес копілка» отримаєш знажку.

ratings_users:
2
ratings_score:
10
ratings_average:
5
views:
2684

Добавить комментарий