fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
614 views

Перед відкриттям свого Інтернет магазину

Розглянуто базові моменти, які потрібно враховувати перед відкриттям свого Інтерент магазину …

Ви хочете відкрити свій бізнес, але у вас немає великих коштів, Інтернет магазин — це те, що вам потрібно. Але відразу хочу вас розчарувати. Ви ж розумієте, що це красномовний початок має подвійну картину реальності.

Трохи про подвійність. При відкритті будь-якого бізнесу в будь-якому випадку повинні бути початкові кошти, які визначаються вашим бізнес планом. В жодному разі не відностеся до планування упереджено, це дуже важливий етап початку вашого бізнесу. Адже ви розумієте, щоб запустити проект, який зможе задовольнити ваші запити, потрібні не маленькі кошти, а середні. З цього і почнемо.

Як я вже писав, бізнес план дуже важливий етап. Ви маєте тільки поверхневе уявлення про капіталовкладення в Інтернет проекти вважаєте початкові витрати на запуск проекту на 70-90% менше від реальних вкладень. Чому? , Та тому що ви врахуєте тільки логічні для вас витрати, але зовсім не будете звертати на специфіку таких проектів.

Трохи про специфіку. Інтернет магазин відкривається завжди орієнтований на певний сегмент покупця і ринку.

Іміджева специфіка — це сервіс, який досягається розумним плануванням роботи служби доставки і кваліфікації вашого персоналу.

Грошова специфіка — це оборотні кошти і кількість постачальників, а ви думаєте, що вони вам дадуть товар під реалізацію?  Ні звичайно, потрібні будуть мінімальні кошти, щоб закуповувати товар навіть якщо ви будете працювати під замовлення.

Кількість і місце розташування постачальників безпосередньо пов’язано з організацією служби доставки, швидкістю обслуговування клієнтів, тому варто по можливості вибирати постачальників з вашого міста чи тих, які самі завозять товар дилерам не залежно від кількості і суми замовлення. У роботі з постачальниками, ви стаєте повноцінним дилером.

Окремо хотілося б зупинитися на рекламі. Я вважаю це окремим бюджетом, а відповідно статтею витрат. Розраховуйте, що на рекламу ви будете витрачати не менш 100 доларів на місяць, а краще більше, від цього буде залежати відвідуваність вашого сайту, а значить кількість потенційних покупців.

Тепер найголовніше. Якщо у вас є кошти, то раджу найняти фахівця в цій галузі або людину яка  має досвід в організації продажів через Інтернет магазин. Якщо у вас грошових коштів мало, то ваш успіх буде залежати від часу і вкладеної праці.

І пам’ятайте, немає нічого неможливого, є тільки лінь.

Бізнес тренер — Олег Ковтало

views:
614

Добавить комментарий