fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
699 views

Інтернет магазин якісного жіночого одягу і недорогих аксесуарів

Ця ніша інтернет-торгівлі найактивнішим чином розвивається і головним чином тому, що клієнту пропонується товар не стандартизований, а такий, який можна класифікувати за типами:

  1. Предмети категорії першої необхідності,
  2. Предмети жіночого гардеробу,
  3. Предмети чоловічого гардероба,
  4. Предмети підліткового і дитячого гардеробу.

Однією з найбільш популярною нішею інтернет магазину є дитячий та жіночий одяг — покупці хочуть бачити широкий асортимент за недорогою ціною.

Крім того, особливою популярністю користується якісна фірмова нижня білизна.

Також ви можете ознайомитися з докладним бізнес планом створення звичайного магазину дитячого

І жіночого одягу.

Вибрати вільну нішу можна легко — Відомі бренди випускають величезну кількість модною якісного одягу, яка користується попитом у молоді і жінок — а ці категорії населення найчастіше купують одяг і взуття в онлайн магазинах.

Основний принцип роботи інтернет-магазину одягу та взуття:

Просування початківця бізнесмена в певній ніші ринку товарів,

Співпраця з одним з розкручених брендів, що випускають одяг і взуття.

Якісно складений каталог товарів, пропонованих в вашому магазині.

Створення невеликого магазину одягу допоможе урізноманітнити асортимент і дозволить покупцям вибрати з нього щось ексклюзивне.

На сьогоднішній день в якості оригінальної ідеї бізнесу можна запропонувати торгівлю одягом для якоїсь однієї конкретної конфесії чи групи людей певного віросповідання — індусів, мусульман. Також підвищеним попитом користуватиметься одяг для вагітних жінок або леді, що володіють пишними формами. На даний час в Україні є попит на вишиті сорочки. Інтернет магазин одягу великих розмірів може залучити також солідних чоловіків.

Ефективна реклама вашого магазину

Вибір способу просування вашого товару буде залежати від ніші, в якій ви вирішили стартувати.

Якщо ви побажали співпрацювати з якимось одним певним брендом модного одягу і взуття, то потрібно рекламувати саме цей бренд або марку. Реклама повинна бути спрямована на клієнтів, які віддають перевагу цю марку одягу і взуття — так ви зможете трохи заощадити на просуванні товару в мережі Інтернет на своєму сайті.

Як же збільшити продажі в інтернет-магазині?

Необхідно перш за все розробити програму лояльності, в яку в обов’язковому порядку повинні входити:

Програми знижок;

Розсилки по електронній пошті.

Наприклад, ви обрали нішу дитячого одягу, у вас є кілька постійних клієнтів — і таким людям приємно буде отримати по електронній пошті лист з корисною інформацією про те, що в вашому магазині з’явилися новинки, що відповідають віку їхньої дитини, який потребує нової одязі більшого розміру . Система знижок і заохочень для клієнтів також буде дієвим і ефективним способом просування вашого товару в мережі Інтернет. Також ви можете ознайомитися з керівництвом про те, як відкрити комісійний інтернет магазин одягу та взуття.

Ніш, в яких ви можете стартувати, насправді величезна кількість: крім одягу, можна організувати продажу в своєму інтернет-магазині косметики, парфумерії, сумок і навіть корсетів.

Орієнтовна схема роботи інтернет магазину одягу та взуття

Також потрібно організувати складське приміщення, де покупець зможе оглянути обраний товар і приміряти його.

Якщо зроблено велике замовлення, його може доставити служба кур’єрської доставки. Яка в змозі виконати повний комплекс послуг: комплектація і упаковка замовлення, а також доставка його клієнту і отримання оплати.

Однак на старті бізнесу краще робити це самим для економії стартового капіталу. Також ми можемо запропонувати вашій увазі керівництво про те, як відкрити інтернет-магазин з мінімальними вкладеннями і ряд корисних порад в докладному бізнес-плані по відкриттю онлайн магазину з нуля.

Бізнес тренер — Олег Ковтало

views:
699

Добавить комментарий