fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
638 views

Кібер маркетинг: запорука успіху

Будь-яка сучасна і поважаюча себе компанія повинна мати корпоративний сайт, як невід’ємний атрибут свого іміджу. Це дуже підходящий і багатофункціональний інструмент, який дозволяє легко взаємодіяти в бізнесі, як з компаньйонами, так і з клієнтами.

Залежно від того, які цілі і завдання буде виконувати сайт, створюється спеціальне оформлення дизайну. Якщо сайт буде виконувати роль представницької візитки, то можна зупинитися просто на рівні більш-менш зручного варіанту дизайну і адекватного контенту. Якщо ж Інтернет-проект повинен виконувати ряд комунікативних функцій, то його створення — це лише перша сходинка.

Природно, що досконала модель повинна діяти бездоганно, підкоряючись наступним законам. Компанія один раз створює корпоративний сайт, ідеально його створює, і незабаром сайт приносить велику кількість відвідувачів, які непомітно перетворюються в потенційних клієнтів. Дуже шкода, але абсолютно ідеальних макетів в світі не існує, а тим більше в економіці. Але щоб все-таки здобути першість на олімпі існує кібер маркетинг.

Термін «Кібер маркетинг» являє собою сукупність заходів, спрямованих на втілення в життя низки завдань Інтернет-бізнесу. Основними методиками «кібер маркетингу» вважаються просування сайту, е-mail-маркетинг, банерна реклама та інше.

Характерні особливості онлайн-середовища обумовлюють створення деякого напряму маркетингу, яке утворює кібер маркетинг.

В умовах, коли є необхідність автоматизації процесів, пов’язаних з просуванням Інтернет-проектів, з боку веб-майстрів і виникає кібер маркетинг. Адже без достовірної статистики та аналізу, а, значить, без автоматизації, складно організувати нормальну функціональність ресурсу. Тут порушується класична схема менеджменту, коли, для початку, необхідно спланувати дії, організувати, створити комунікації, мотивувати і здійснити контроль.

Надалі маємо зрив причинно-наслідкових взаємовідносин управління проектом. Ті ж обставини, які створюють перешкоди типовим процесам маркетингу в онлайні, мають і позитивну оцінку. До безперечних плюсів управління онлайн-бізнесом можна зарахувати приголомшливе, в порівнянні з оффлайн, участь користувачів. Більш того, ймовірність чітко простежити статистичні дані і, як результат, піддати розгляду ефективність маркетингової операції. Ще одне «гідність» — це величезна масштабність і швидкість матеріалізації і оцінки проектів, пов’язаних з рекламою.

Загальновідома фраза Роберта Лінна про те, що хорошу інформацію важко добути, а зробити з неї щось — ще важче, в нашому випадку є не достовірною. Так, зібрати статистику проекту і піддати її аналізу, насправді, лише частина справи і не така вже складна. Це тісно взаємодіє з другою ознакою роботи в онлайні, а саме з характерністю потоків інформації.

На сьогоднішній день все помітніший розвиток навігаційних ресурсів, що грають роль каталізаторів в Мережі. Пошукові системи і каталоги користуються найбільшою популярністю серед користувачів, які шукають певну інформацію в мережі про товари чи послуги або ще якісь відомості.

Таким чином, якщо корпоративний сайт не просто візитна картка компанії, що розвивається, а головний інструмент для отримання успіху в Мережі, то без застосування стратегій кібер маркетинга просто не обійтися.

Бізнес тренер — Олег Ковтало

views:
638

Добавить комментарий