fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
283 views

Ієрархія ЦІННОСТЕЙ

Отже, для чого нам потрібна ієрархія цінностей.
В першу чергу, дана шкала показує ваші пріоритети — що на даному етапі життя для вас важливіше всього. У різні часові проміжки ваша шкала може змінюватися — в молодості може на першому місці стояти кар’єра, в більш зрілому віці — сім’я і діти.

Але не все так банально — дана шкала ще й відповідає на питання, чому у вас щось може не виходити.

Наприклад, ви мрієте про відкриття успішного бізнесу, але при цьому у вашій ієрархії кар’єра (бізнес) стоїть чуть не на останньому місці. Це означає, що як би ви сильно не мріяли про свій бізнес, якісь страхи і сумніви відсувають його на останній план.

Або ви дуже хочете знайти мету свого життя, призначення. Але при цьому самореалізація теж знаходиться у вашій шкалі досить низько.

В ідеалі всі сфери нашого життя повинні бути врівноважені, тоді в усьому буде баланс. Не можна поставити гроші верху і забути про здоров’я, тоді і гроші не будуть радувати. З іншого боку, бути здоровим і без грошей теж якось не для нас.

Інша справа, коли все гармонійно — ми здорові, знаходимося в щасливих і гармонійних відносинах з сім’єю і друзями, ми успішно реалізуємо — а самореалізація тягне за собою і гроші, і багато іншого.

Ця шкала показує, які цінності викликають у вас труднощі і як з ними працювати.
Щоб зрушити з місця потрібно продовжити роботу зі своєю шкалою.

Виберіть ті цінності, які у вас з тих чи інших причин не реалізовані, і напишіть напроти них якісь емоції які вони у вас викликають.

Наприклад, кар’єра — страх невдач, невпевненість в собі.

Коли ви знайдете причини, через які тупцюєте на місці, вам буде набагато простіше їх усунути.

Якщо зробити кар’єру вам заважає невпевненість в собі — візьміть за правило щодня складати список своїх позитивних якостей — починайте з 3-5 і постійно додавайте по одному новому. Так само почніть ходити по співбесідах — можна навіть в ті компанії, куди ви не збираєтеся йти працювати. З кожною такою співбесідою ваша впевненість зростатиме все більше.

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
283

Добавить комментарий