fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
772 views

Холодні звінки 4 способи поліпшити продажі

Сьогодні пропозиція товару через холодний дзвінок по своїй ефективності і віддачі від клієнтів наближається до такого брудного методу як розсилка спаму.

Але, тим не менш, метод просування через холодний дзвінок стає дуже популярним у вітчизняних продажах. Також погоджуся, що в деяких сферах діяльності він на сьогоднішній день незамінний.

Крім того, цей метод так популярний ще й тому, що дозволяє швидко почати продажі без попередньої маркетингової підготовки. І часто для такого завдання холодний дзвінок — найбільш вигідний варіант.

Проте, скільки б не удосконалювалися в обході секретаря менеджери з продажу, на холодний дзвінок з кожним роком все менше позитивної реакції.

Ці способи я сам колись випробував на досвіді і готовий за них поручитися.

Робіть вузько-сегментовану пропозицію.

Спробуйте подумати, як позиціонувати товар для вузької групи клієнтів. Наприклад, виберіть галузь і пропонуйте вирішення проблеми, яка зустрічається в цій сфері. І телефонуйте тільки клієнтам з цієї галузі. Якщо в цій ніші Вами вже зацікавилися клієнти — сміливо згадуйте їх в своїй пропозиції, — це покаже, що Ви не людина зі сторони, і якимось чином зарекомендували себе.

Не продавайте відразу ж товар через холодний дзвінок.

Справа в тому, що багато початківців  під час першого ж холодного дзвінка намагаються продавати продукт або послугу. Реакція на те, що Ви відриваєте потенційного клієнта від роботи, — вже негативна; а коли Ви змушуєте його приймати тут же рішення про покупку іноді дуже дорогого товару, то його єдине бажання в цей момент — брудно вилаятися відповісти Вам відмовою.

Щоб цього не відбувалося, спробуйте холодним дзвінком запропонувати щось цікаве, і головне — безкоштовне для клієнта. Загальноприйнятий прийом — запропонувати безкоштовну презентацію Вашого товару; але, скажу чесно, цей метод давно вже себе вичерпав, на нього мало хто клюне, особливо якщо на іншому кінці трубки заклопотаний своїми проблемами керівник. Тому проявіть Ваш креатив, і подаруйте якусь книгу, або корисне і красиво оформлене дослідження (можна у вигляді календаря). Або запропонуйте вислати якись цікавий аудіо-запис, який побічно стосується Вашої пропозиції. Способів — мільйон. Після цього можна переходити до наступного етапу і подзвонити, щоб обговорити думка клієнта про подарунок.

Можна організувати якусь подію і запросити на нього клієнта.

Створюйте відносини.

Велика помилка, яку багато хто припускає, — це дзвонити по жовтих сторінках, пропонуючи послуги, і якщо клієнт засумнівався, відмовив або був зайнятий, — забути про нього і продовжувати свої дзвінки далі. Спробуйте зберегти інформацію про дзвінок і вийти на зв’язок з клієнтом пізніше, ретельно продумавши Ваш дзвінок виходячи з минулих розмов, причому комбінуючи цей контакт з попередніми порадами.

views:
772
ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5

Добавить комментарий