fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
1 724 views

Де взяти фінанси для старту власної справи

Чи достатньо у вас грошей для відкриття власної справи — одне з перших питань, яке необхідно вирішити, перш ніж зануритися в бізнес. Легко було б бути підприємцем якби не треба було вирішувати такі нудні деталі, чи не так?

Очевидно, що кожен бізнес потребує грошей для його старту — але, також вірно, що можна знайти гроші не порушуючи при цьому будь-яких законів.

Отже, можливими джерелами фінансування, для ініціативи створення власної справи можуть бути:

  1. Власні кошти. Перше, що вам слід перевірити, — це ваш власний банківський рахунок: скільки грошей у вас є для того, щоб фінансувати ваше діло? Жоден інше джерело фінансування не буде сприйматися серйозно в вашому плані, якщо ви не готові ризикувати вашим особистим майном. Якщо ви сподіваєтеся підняти певну справу, ви повинні бути повністю впевнені в собі. Ви можете закласти ваше житло або продати свою машину.
  2. Родичі та друзі. Забудьте в вашому випадку про гордість, ви прийняли рішення показати свою вартість в якості підприємця і частина цього процесу полягає в тому, щоб забути безглузді забобони. Просити гроші не соромно і ви не повинні червоніти за це: тим більше, що ви їх повернете в майбутньому.

Майте на увазі, що для них ситуація може бути також незручною. Щоб полегшити напругу при розмові — проясніть відразу, що негативна відповідь не впливатиме на ваші відносини; гроші не розбираються в родинних стосунках або дружбу, і ви сподіваєтеся, що вони вислухають вас, і поділяться відкрито своїми думками та ідеями. Можливо ваші родичі або друзі і не дадуть вам потрібну суму, але їх коментарі зможуть допомогти вам ідентифікувати якусь помилку в ваших Розрахунок і аргументах.

  1. Клієнти — досить цікаве джерело фінансування ваша власна потенційна клієнтура. Якщо у вас є будь-якої клієнт, який довіряє вам, поясніть йому, що ви в своїх починаннях потребуєте його опори. Запропонуйте йому знижку або додаткову вакансію за авансові платежі і рухайтеся вперед.
  2. Компаньйони. Тут йдеться про те, щоб пропонувати участь у вашій справі замість вкладу. Зазвичай в бізнесі так і починають. Світ повний людей, які шукають способи зробити свої гроші рентабельними. Інвестувати в справу, майбутнє якого перспективно — один з найкращих видів вкладу. Але, мало інвесторів готові розміщувати свої кошти без будь-яких гарантій.

Перед тим, як починати таку розмову, ви повинні підготуватися до нього, також необхідний детальний економічний план. Крім цього, ви повинні бути готовим відповідати на провокаційні питання.

Мати компаньйона — це рішення довгострокового характеру. Необхідно буде звітувати — куди використовуються гроші компаньйона і в чому користь справі від цієї витрати.

  1. Фінансові установи. Банки — дуже консервативні за своєю природою і тому вони рідко готові дати кредит підприємцю без ґрунтовного бізнес-плану. Але, ці плани можуть надаватися субсидія за спеціальними програмами з меншим відсотком сплати за позикою. Також в банківському секторі дуже висока конкуренція, що є для вас великою перевагою. Якщо ви просили кредит в одному банку і не отримали позитивної відповіді, то йдіть з таким проханням до інших.

Поясніть їм в чому полягає ваш проект і доведіть, що ви обов’язкова людина — таким чином ви вселите банку довіру.

Також ви повинні бути готові, у разі необхідності, до того, щоб запропонувати банку в якості застави ваше особисте майно як гарантію — з такою гарантією шанси на позитивне рішення банку про видачу позики підвищуються.

views:
1724
ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5

Добавить комментарий