fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
1 807 views

Чому я навчився, будучи новачком в бізнесі

Як відомо, ми вчимося на протязі всього свого життя. Чому б не застосувати цей вислів і до бізнесу? Цей підхід дуже сильно допоміг мені свого часу стати тим, ким я зараз є.

Звичайно, певну кількість помилок мені все ж довелося зробити, але повірте, їх було не так багато, як у тих, хто не вміє аналізувати накопичений досвід. І ось кілька дійсно корисних речей, яким я навчився і якими мені хотілося б з Вами поділитися.

Перш за все, завжди майте на увазі, що не кожен Ваш друг, член сім’ї або інша близька людина зможе оцінити, схвалити і підтримати Ваше нове починання. Не переживайте з цього приводу. Вони просто не розуміють або не хочуть розуміти Вашу ідею, тому й не здатні її оцінити. Не звертайте не це уваги, працюйте!

Не особливо дивуйтеся тому, що при веденні Вашого бізнесу з’являються нові статті витрат, яких спочатку не було в «добре і детально продуманому» бізнес-плані. До речі, з приводу останнього — він обов’язково повинен у Вас бути, хоча б на киданий олівцем на папері (хоча це і не рекомендується, особливо якщо Ви зібралися брати кредит в банку).

Звичайно, відсутність бізнес-плану не злочин, але набагато краще, коли він є.

Постійно стежте за Вашими конкурентами, їх діями і розвитком.

Завжди залишайтеся відкритими для будь-яких контактів з Вашими партнерами, реальними і потенційними клієнтами, друзями і сім’єю.

Читайте все, що стосується сфери Вашої діяльності, що потрапить до Вас в руки, але при цьому не забувайте звертати уваги на дату видання.

Робота в Мережі повинна бути різнобічною. В INTERNET існує величезна кількість різних можливостей, що вражають своєю різноманітністю. Використовуйте на повну потужність електронну пошту, безкоштовні можливості реклами, не проходьте повз інших онлайнових сервісів.

Коли Ви починаєте ведення власного бізнесу, уникайте тих, хто стане відразу ж пропонувати Вам «по дешевці» будь-які виняткові права на що-небудь і ні в якому разі не вступайте з ними в угоди. Не купуйте того, що Вам насправді не потрібно. При наявності можливості економте свої гроші, бо вони Вам знадобляться протягом усього періоду ведення бізнесу.

Виберіть для свого бізнесу унікальне, що запам’ятовується, красиве і м’яке ім’я. Насправді це дуже Важливий момент, тому що з ім’ям Вашого бізнесу буде пов’язано дуже багато, це ім’я Ви будете бачити постійно і насаджувати його всюди, тому оберіть таке, яке дійсно подобається Вам і може сподобатися іншим. Звичайно, вказаний момент потребує великих розумових зусиль, але він коштує набагато більшого.

Ви будете робити помилки, будьте до цього готові. Однак якщо перед початком власного підприємства Ви ретельно все розплануєте, дорогих помилок можна буде уникнути.

Задумки великі, результати не дуже; думати довго, починати швидко … Запишіть всі свої ідеї на папір, але ні в якому разі не починайте здійснювати їх всі відразу. Як то кажуть, нема чого одночасно надягати кілька капелюхів. Зосередженість, зосередженість і ще раз зосередженість.

У процесі здійснення бізнесу Вам не раз доведеться зіткнутися з нечесними і огидними людьми. Беручи до уваги їх слова і вчинки, продовжуйте приділяти основну увагу власній справі, в іншому випадку Ваша репутація може серйозно постраждати. Але ніколи не відповідайте на недобрі справи на вашу адресу негативною реакцією. Пам’ятайте: клієнт завжди правий і будьте тактовним підприємцем.

Складіть список всіх людей, яких Ви знаєте, і розкажіть їм всім про Ваш новий бізнес, навіть тим, кого це в принципі не повинно зацікавити. Тоді Ви точно не пропустите серйозних рекламних можливостей і до того ж: хто знає, раптом все це призведе до залучення додаткових клієнтів?

Не забувайте про відпочинок, заняття не будете робити по 24 години на добу і 7 днів на тиждень.

Дивіться на світ з ентузіазмом і не розпиляйтеся на дрібниці.

views:
1807
ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5

Добавить комментарий