fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
109 views

Чому важливо пройти курси SEO?

Погодьтеся, питань дуже багато. Ціна помилки при виборі підрядника теж висока: при середній вартість просування в 10 000 гривень в місяць, за рік ви витратите 120 000 гривень. Добре, якщо буде результат. А якщо ні? Тоді 120 000 гривень — це чистий збиток компанії. Сюди ж додамо втрачений час і недоотриманий прибуток.

Чи можна заздалегідь зрозуміти, кому варто довірити роботи по SEO для вашого сайту?

Можна, можливо. Для цього варто хоча б трохи розібратися в темі SEO-просування.

Я рекомендую пройти курси SEO у Львові, тому що сам зіткнувся з недобросовісними підрядниками по SEO і не розумів тоді, як виявити їх некомпетентність на старті. Пошукайте в Google різні курси по просуванню сайтів і відвідайте їх. Зараз досить багато курсів і майстер-класів проходять онлайн, так що вам не доведеться навіть витрачати час на дорогу.

Перш, ніж купувати повний курс, обов’язково відвідайте який-небудь безкоштовний майстер-клас або подивіться вільний графік по SEO в обраному вами центрі. А краще навіть в декількох. Послухайте різні думки SEO експертів і вже потім прийміть рішення, у кого вчитися або кому довірити розкрутку свого сайту.

Як відрізнити хороші курси по просуванню сайтів?

Вірна ознака — вам все зрозуміло з їх безкоштовних матеріалів, ви навіть після безкоштовного майстер-класу можете щось впровадити і побачити позитивний результат у вигляді зростання позицій, наприклад.

Обов’язково стежте за тим, щоб фокус уваги під час курсу був зосереджений саме на зростанні прибутку компанії, а не просто на просуванні запитів в ТОП-3. Часто зустрічається ситуація, коли компанія просуває запити з дуже низькою популярністю. У цьому випадку сайт начебто і на першому місці за запитом, ось тільки трафіку немає зовсім.

Ну і третя ознака: подивіться результати компанії, яка проводить курси SEO, в пошуковій видачі по цьому запиту. Адже тут змагаються сеошники. Просто вбийте в Google запит «Курси SEO» і подивіться, на якому місці знаходиться обрана вами компанія. Вибирайте того вчителя, який сам знаходиться на потрібному вам місці в пошуковій видачі.

Мене звуть Олег Ковтало. Я ніколи не думав, що організую найкращі курси з просування сайтів.

У 2007 році я відкрив перший інтернет-магазин і звернувся в SEO-компанію, яка обіцяла просунути сайт магазину в ТОП Google і кратно збільшити кількість замовлень. Я тоді нічого не розумів в просуванні сайтів, тому після ряду красивих презентацій погодився на співпрацю.

Чому я їм повірив?

1) Компанія перебувала ТОП-3 Google за запитом «просування сайтів»

2) Компанія вже просуває мого конкурента, значить має досвід в тематиці

3) Красива презентація і впевнений голос менеджера з продажу

4) Багато регалій (рейтинги, кількість співробітників, філії та інше)

5) Незрозуміло, як перевірити компетенцію, але виглядає ніби все серйозно.

Що в результаті?

Минуло кілька місяців, позиції сайт набирав, але замовлень поки не було. Я запропонував свою допомогу (а раптом потрібна?). Але отримав відповідь, що кожен повинен займатися своєю справою. Вони — просуванням сайту, а я обробкою замовлень.

Я б з радістю, але замовлень не було. Через півроку мені сказали, що Google змінив алгоритми, що вони третя сторона і взагалі від них нічого не залежить. Ми розірвали контракт. Ціна тестування SEO компанії було велика — були витрачені і гроші і час.

Як я знайшов рішення?

Я розумів, що в ТОП Google якось сайти потрапляють, і просто потрібно знайти формулу. Я став тестувати зміни на своєму сайті: міняв заголовки, контент, писав статті на тематичних ресурсах, експериментував з посиланнями. В результаті сайт став з’являтися в ТОП-10, а потім і взагалі міцно потрапив в ТОП-3  Google.

Тести і експерименти для пошуку нових технологій і зараз проводить наша команда просування сайтів «під ключ». Але зараз у нас є запас технологій і покрокова інструкція по просуванню сайтів в пошукових системах. Просто, як раз-два-три, впорається будь-хто.

Чому навчання SEO довелося масштабувати?

Спочатку я взагалі не хотіли робити повноцінне SEO навчання, а просто консультував друзів-підприємців, які хотіли перевірити своїх сеошників. Мене запрошували «пообідати» і порадитися.

Але кількість обідів в день досягло 6, я вирішив спростити завдання і допомогти всім масово. Я зняв безкоштовні курси по SEO і виклав на свій канал Youtube, думаючи що підприємці будуть дивитися і впроваджувати.

А вони стали впроваджувати і дзвонити. Кількість звернень до мене за допомогою різко зросла після публікації бази знань, і мені довелося відкрити окрему компанію.

Якщо ви вирішили розібратися в SEO, то ми можемо навчити власника бізнесу, можемо навчити співробітників, можемо самі допомогти просунути ваш сайт.

Мета буде досягнута — ваш сайт потрапить на перші рядки пошукових систем.

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
109

Добавить комментарий