fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
135 views

ЧОМУ НЕ ВИХОДИТЬ ТЕ, ЩО ВИХОДИТЬ У ІНШИХ?

Чому у деяких виходить все легко, а у мене немає?

Чому я займаюся бізнесом в дуже цікавому і прибутковому сегменті, але терплю збитки, тоді як у інших в цій же галузі бізнес процвітає?

Я вам скажу так: зовсім неважливо, чим ви займаєтеся. Якщо ви все робите правильно і щоб виконувати всі закони Всесвіту, то що б ви не робили — успіх буде незмінним. І про прибутковість думати не треба — гроші самі підуть до вас в руки.

Є 2 важливих моменти:

Ви повинні займатися тим, до чого у вас лежить душа. Це повинна бути ваша мета, а не нав’язана суспільством або вашою родиною.

Буває, ми дивимося на когось успішного, і думаємо: «Ага, це все тому, що він займається такою прибутковою справою і галузь у нього така чудова». І рвемося в бій — відкривати такий же бізнес і йти по його стопах. А на ділі що виходить — чомусь у нас зовсім не так прекрасно все, як це виглядало зі сторони. І перешкоди якісь постійно зустрічаються.

А все тому, що ми присвоїли собі чужу мету. Ми не потрудилися прислухатися до своєї власної душі — а чого хочеться їй? А схопилися за те, що нам здалося прибутковим.

Друга складова — це ваші думки, ваші наміри. Якщо у вас в голові спочатку стоять рамки, відсутня віра в себе і ви налаштовані негативно, то і в реальності все буде рівно так само.

Все, що вам потрібно — це прислухатися до себе, намітити план і почати діяти, підкріплюючи свої дії правильними установками. Не потрібно думати, як і звідки має прийти виконання вашого бажання. Це все абсолютно не ваша турбота. Просто робіть свою справу і довіряйте Всесвіту.

Як тільки почнуть з’являтися люди і події, якось пов’язані з вашою мрією — хапайтеся за них, як за соломинку. Це означає, що ви на вірному шляху. І тоді все буде за вас і складатися так, як треба вам.

І є ще один момент — це кармічні закони.

Коли ви десь щось зробили не так — воно відбивається на тій чи іншій сфері вашого життя, наприклад на бізнесі. Дуже багато про це написано в книзі Майкла Роуча «Кармический менеджмент».

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
135

Добавить комментарий