fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
671 views

Чи потрібно чистити базу підписників і коли починати?

Ви тримаєтеся за кожного підписника, і чистка бази не входить у ваші плани? А даремно, я розповім вам, кого варто вважати «неактивним підписником», як такі люди впливають на конверсію розсилок і що з ними робити.

Неактивні підписники — люди, які не відкривають ваші листи більше 3-х місяців. Причиною цього може бути забутий пароль від поштової скриньки, небажання читати саме вашу розсилку і взагалі вхідну пошту або скринька просто не використовується. Варто зазначити, що кожен ваш підписник може стати неактивним і ігнорувати вашу розсилку.

3 причини чому варто позбавлятися від неактивних підписників

  1. Це підвищить ваш рейтинг в алгоритмах спам-фільтрів поштових сервісів, так як поведінкові фактори не викликатимуть підозри.
  2. Ваші повідомлення не потраплятимуть в спам.
  3. Ви заощадите пристойну суму грошей на відправку неефективних листів.

Чистку бази варто проводити кожні 6 місяців в залежності від результативності вашої email-стратегії і кількості підписників. Чим більша база (від 70 000 емейлів), тим більша ймовірність, що вже незацікавлені в вас користувачі відправлять ваш лист у спам і знизять ваш рейтинг.

При невеликій або середній чисельності бази  (до 40 — 60 тис. ) варто виділити неактивних в окрему групу і відправити їм розсилки окремим листом з вигідною комерційною пропозицією.

Працювати над чистотою своєї бази — значить, працювати над її максимальною ефективністю, від якої і залежить успіх вашої розсилки і вашого бізнесу.

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
671

Добавить комментарий