fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
2 007 views

УСПІШНИЙ РОЗВИТОК БІЗНЕСУ. БІЗНЕС РОСТЕ ЯК БАМБУК!

Навіть якщо посіяти китайський бамбук в добре підготовлений грунт, то протягом перших чотирьох років на поверхні буде видно тільки маленька цибулина, так як основний розвиток рослини відбувається в надрах землі. Але зате через чотири роки життя, бамбук спрямовується вгору більш ніж на 20 метрів — відбувається успішний розвиток бізнесу.

У своєму роді теж відбувається і з бізнесом. Помічено, що в перші п’ять років майже 95% малого бізнесу припиняє своє існування. І причин тому багато! Основна з них полягає в тому, що підприємці намагаються якомога швидше домогтися найвищого результату. Вся діяльність сконцентрована на досягненні матеріального благополуччя, в той же час відсуваються на другий план важливі справи. Чи не приділяється потрібної уваги розвитку власної особистості, довгострокового планування, вибудовування відносин з співробітниками, впровадження прогресивних методів ведення бізнесу. Саме це і перешкоджає успішному розвитку бізнесу!

У той час, коли вся увага зосереджується в основному на грошах, настає крах, адже такий підхід до справи сприяє швидкому витрачанню ресурсів ще не зовсім зміцнілому бізнесу. Інакше будують роботу на початковому етапі бізнесмени, які досягли успіху. Вони приділяють велику частину часу по-справжньому важливим завданням, хоча на перший погляд результати можуть виглядати не так ефективно. Але через певний відрізок часу, який, найчастіше, укладається в 5 років, їх бізнес виходить на точку стрімкого зростання. За аналогією з бамбуком, який виривається на поверхню і в короткий термін досягає максимальної висоти. А найголовніше — таке зростання вже ніщо не може зупинити, оскільки насіння набрали потужний потенціал для подальшого зростання, і цьому дуже сприяв  грунт.

Важко зрозуміти підприємців, які, починаючи будувати бізнес, сповільнюються в своєму розвитку. А виправдовуються тим, що нібито немає часу на читання книг. Іншими словами, звертаючись до метафори з бамбуком, кажуть, що у них немає часу доглядати за сходами і удобрювати грунт.

views:
2007

Добавить комментарий