fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
2 245 views

База даних для бізнесу

Як відомо, людина, що володіє інформацією, володіє світом, і це дійсно так. Особливо це актуально для тих, хто займається бізнесом. Адже своєчасна інформація про нові ціни на необхідний товар може принести величезний прибуток, а якщо отримати цю інформацію з затримкою, то можна і понести великі збитки.

Ґрунтуючись на цьому, я хочу запропонувати вам скласти власну базу даних, в якій буде відображена інформація про більшість постачальників різного товару і ціни на їх послуги. При наявності подібної бази даних ви зможете добре заробляти, і при цьому як мінімум двома способами, про які я вам розповім в загальних рисах.

Отже, ви склали власну базу даних постачальників товарів і цін на них. Наступним вашим кроком може стати створення власного сайту, на якому ви будете виставляти на продаж стоки з найбільш затребуваним товаром, який буде розсортований по розділах і тематиці. Для початку вам буде потрібно його розкрутити, а потім у вас з’являться покупці. Отримавши замовлення на одну з ваших пропозицій, ви надсилаєте замовнику рахунок-фактуру на товар, який він повинен сплатити на сімдесят відсотків. Отримавши гроші, ви на них замовляєте цей товар у найдешевшого постачальника і оплачуєте його. Коли необхідний товар буде отримано, вам залишається дати покупцю про готовність товару до відправлення, отримати решту оплати і відправити товар замовнику. Ваш дохід в цьому випадку становитиме накрутку за ціну постачальника.

Наступним варіантом заробітку на основі наявної у вас бази даних є заробіток на основі створення та подальшого поширення каталогів постачальників з їх прайсами на товар. Ось як це може виглядати. Ви телефонуєте одному з постачальників з вашої бази даних, і говорите йому про те, що ви можете створити каталог з прайсами на їхні товари і будуть ці каталоги безкоштовно поширювати між жителями міст, але в рік подібна послуга коштує певну кількість грошей. Потім, коли представник погодиться на ваші умови, вам залишиться тільки відправитися в найближчу друкарню, скласти і роздрукувати каталог товарів і зайнятися їх розповсюдженням.

І це не єдині варіанти, так що включите свою фантазію, і вперед — до багатства …

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
2245

Добавить комментарий