fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
522 views

9 способів підвищити навик управління часом

Пунктуальність — ввічливість королів, і всі таланти світу меркнуть перед невблаганним плином часу.

Дизайнер ви або менеджер проектів, працюєте на велику компанію або творите вічне і добре, сидячи за комп’ютером дотримання дедлайнів — питання принципове.

Ось кілька способів, які дозволять цю навичку вдосконалювати.

Система

Вона повинна бути у кожного представника творчої сфери. Для тих, хто «працює з повітрям», особливо важливим є вміння виділяти головне і другорядне, в іншому випадку ефективність діяльності такого співробітника зводиться до нуля.

Для наочності використовуйте календарі, менеджери задач і інші інноваційні способи систематизації того, що відбувається.

Графік роботи

Перш ніж братися за новий проект, обговоріть з клієнтом свій робочий графік. І не варто зайвий раз хизуватися: строгі часові рамки не тільки підкреслюють професійний статус, перш за все вони дисциплінують.

Сильні сторони

Коли мова йде про терміни при скромному бюджеті, уникайте надмірного новаторства. Акцент на найбільш простих, але перевірених рішеннях позбавить вас від невиправданого розпорошення сил: свої найсильніші сторони краще притримати для більших і дохідних проектів.

Настирливість клієнтів

Не дозволяйте клієнтам висмоктувати свій час. Шквал запитів необхідно припиняти завчасно, ввічливо роз’яснюючи контр продуктивність таких взаємин. Це зауваження тісно пов’язане з визначенням графіка роботи: розглядайте пропозиції і побажання клієнтів за розкладом і в розумних обсягах.

Планування

Залежно від індивідуальних особливостей складіть короткостроковий і довгостроковий плани роботи. Орієнтування на конкретні завдання і цілі підвищує концентрацію, а значить, продуктивність.

Втім, деспотизму по відношенню до себе також краще уникати: будьте достатньо пластичними для пошуку компромісу між результативністю і комфортом.

Антракти

Відомий факт: мозок працює краще в умовах регулярного переключення уваги. Якщо відчуваєте, що переситилися одним з проектів, займіться чимось іншим або принаймні змініть тактику, стиль роботи: в іншому випадку з продуктивністю можна попрощатися. Регулярно поповнюйте репертуар підходів з тим, щоб не опинитися в пастці інертності і вигорання.

Поєднання

Візьміть за правило виводити на перший план то одні, то інші життєві пріоритети. Припустимо, зараз більш важливе для  вас фінансове благополуччя або загальний успіх організованого підприємства — в решту часу розумно потурбуватися, скажімо, налагодженням ділових зв’язків або саморекламою.

Так, монетизувати таку активність безпосередньо не можна, але зашореність для фрілансера смерті подібна.

Автоматизація

Багатьом співробітникам вона істотно спрощує життя. Автоматизувати можна, наприклад, процедуру виставлення рахунків зачазчикам допомоють спеціальних Інтернет-сервісів або подачу оголошень про пошук клієнтів.

Трудоголізм

Навіть якщо проект вкрай трудомісткий, а терміни підтискають, про особисте життя забувати не можна. Намагайтеся планувати свій час з розрахунком на задоволення хоча б мінімальних повсякденних потреб, а також на спілкування з близькими.

Стакан води в старості подає НЕ кар’єра, а близькі і рідні люди.

Фрілансер — Олег Ковтало

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
522

Добавить комментарий