fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
705 views

7 стереотипів про фрілансерів

Фрілансери — одиночки, значить самотні люди

Багато хто так вважає асоціативно. Напевно саме на цьому грунті виник даний стереотип, він дійсно існує і міцно засів у свідомості людей. Однак, це помилкове припущення. Багато фрілансерів мають сім’ї, пари, і, може хтось здивується, навіть дітей!

Просто їх робота може бути спланована ними ж самими так, що вона не забирає їх від близьких зовсім вже або якось на довго. Всі все встигають!

Фрілансери — ледачі

Звичайно — Так, в більшості випадків, … але — Ні, Ні, і ще раз ні! Швидше, і — Так, і — Ні.

Цей вид діяльності далеко не легший, ніж у офісних працівників. Ці люди поєднують розумову працю з творчою. Потрібно ще відзначити, що для роботи, фрілансерам часто потрібно отримувати достатньо багато додаткових відомостей. Вони завжди готові вчитися новому і розбиратися в тому, чого ще не знали, бути активним і допитливим. Вважати фрілансерів ледачими помилково, так, — вони завжди можуть собі зробити «перерву», але також їх робота вимагає високої самоорганізації.

Фрілансери — кавомани

Звичайно всі знають про те, що кава бадьорить. А початківцям фрілансерам доводиться мало спати, і вони поповнюють свої запаси енергії за допомогою цього напою. Однак ті, хто має більший досвід роботи, відповідно і  свій робочий час планують так, що встигають все — і попрацювати, і відпочити, і виспатися. Так що пити багато кави їм зовсім не обов’язково.

Фрілансери — як «голодні художники»

Насправді це лише стереотип. Деякі займаються фрілансом, щоб мати додаткове джерело доходу, при цьому маючи ще й основну роботу. Але багато заробили непогані статки тільки за допомогою фрілансингу. Наприклад, ті, хто пишуть матеріали для відомих і популярних видань. Але ж не обов’язково зациклюватися на написанні текстів.

Погляньте ширше на фрілансинг — переклади, дизайн, гіди, викладання-репетиторство, програмування. Так багато в чому можна знайти себе. Головне ретельно працювати, терпіння, і, цілком можливо, свій перший мільйон ви заробите саме за допомогою фрілансингу!

Фрілансер — це «безробітний»

Багато хто скаже: — якщо людина працює віддалено, то це зовсім не робота. І знову помилка! Щоб вважатися працевлаштованим, зовсім не обов’язково щоб людина йшла з дому вранці, повертався ввечері, і раз на місяць приносила зарплату. Фрілансери, насправді, працюють не менше інших, а іноді і більше. Просто їх вибір — робити це вдома, і в той час, коли їм зручно. І часом, в порівнянні зі штатними працівниками, вони заробляють значно більше.

Фрілансерам легко працювати і жити

Це питання! У роботі фрілансера є маса різних моментів, які не завжди приємні. Майже у всіх фрілансерів близькі люди вважають, що саме ті перебувають вдома, працюючи віддалено, то їх можна відволікати з будь-якого приводу.

Але ж це дуже легко збиває робочий настрій, і може привести до несвоєчасного виконання завдання. Плюс — часто-густо вимогливий замовник, якого все не влаштовує, а ви ж старалися, і підійшли до роботи з повною відповідальністю! Ще така робота вимагає не малої посидючості, потрібно також постійно поповнювати багаж знань, розвиватися, і не рідко креативити. Так що тільки на перший погляд можна подумати, що все це так просто. Ви не зрозумієте фрілансера не побувавши на його місці.

Фрілансером може стати будь-яка людина

Не факт. Навіть якщо «просто» робити рерайт статей, потрібно перш за все мати письменницький талант. А в копірайтингу, перекладах, проведенні екскурсій, ми вже не говоримо про безліч інших напрямків — і поготів.

Ви повинні володіти не тільки знаннями, але і талантом, і любов’ю до своєї роботи, дано таке далеко не кожному. Лише в цьому випадку, ви досягнете хоч якихось успіхів на ниві фрілансу. Так що якщо ви, наприклад, добре володієте словом, знаєте мови і займаєтеся перекладами, пробуйте себе на майданчику для лінгволансеров (лінгвістів-фрілансерів), яка об’єднує перекладачів, копірайтерів, репетиторів, гідів, допомагаючи їм заробляти, і тих, хто потребує їх послуги.

Висновок — не відчувши всіх особливостей на собі, не варто займатися осудами і критикою, або заздрити представникам даної професії. Фрілансери повинні дорожити своєю репутацією, тому їм не можна не бути цілеспрямованими і відповідальними. Без цього не буде замовлень, а без замовлень не буде фрілансу.

Фрілансер — Олег Ковтало

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
705

Добавить комментарий