fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
693 views

7 способів підвищення продажів Інтернет-магазину

  1. Перегляньте юзібіліті магазину. Можливо, покупцям просто незручно вибирати товар у Вашому магазині, і вони, так і не визначившись, йдуть шукати далі. Простого каталогу товарів мало, потрібно дати можливість вибору товару за параметрами. Реалізувати це можна за допомогою фільтра за технічними параметрами товару і цінами. Це допоможе тим, хто шукає певний товар з певною ціною або технічними характеристиками.
  2. Давайте всім покупцям дисконтну карту. Це дуже добре стимулює покупців купувати ще. Зробіть не якусь віртуальну знижку, а картку, на якій буде написана адреса магазину, відсоток знижки і код для отримання знижки. Надішліть цю картку покупцеві поштою разом з товаром. Таким чином, він не забуде адресу вашого магазину, і напевно зайде ще або порадить магазин друзям. Ефект помітно не відразу, але постійні покупці дають хорошу прибавку до продажу.
  3. Робіть повний опис товару. Більшість покупцям простої назви товару не достатньо. Не знайшовши опису покупці будуть шукати його, і швидше за все зроблять покупку в іншому магазині.
  4. Зареєструйте ваш магазин в максимальній кількості прайс-листів та каталогів товарів. Часто у видачі пошукових систем прайс-листи і каталоги товарів з цінами перебувають на першому місці. А багато покупців відразу шукають товар прайс-листах щоб вибрати найбільш недорогий магазин. Якщо ваші ціни не високі, то потік відвідувачів може бути значним.
  5. Регулярно проводьте рекламні кампанії в системах контекстної реклами. Це завжди приносить хороше зростання продажів. Крім того, шляхом експериментів, ви легко знайдете оптимальний формат оголошень, який буде давати високу конверсію.
  6. Контролюйте роботу служби підтримки. Ви навіть не уявляєте, скільки покупців втрачається після спілкування зі службою підтримки. Грубість, нечіткі або «погані» відповіді відразу відлякують покупців. Налагодивши роботу служби підтримки, ви забезпечите зростання продажів.
  7. Розширюйте асортимент способів оплати і доставки. Багато покупців шукають не тільки найдешевший товар, але і магазин, в якому найбільш зручні варіанти оплати і доставки. Багато Інтернет магазинів роблять помилку, обмежуючи оплату і доставку одним із способів, і тому втрачають покупців. Не уникайте доставки поштою і оплати електронними платіжними засобами, це досить багато потенційних покупців.

Бізнес тренер — Олег Ковтало

views:
693

Добавить комментарий