fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
1 803 views

5 законів отримання грошей, які повинен знати кожен

  1. Вдячність і подяку.

Не важливо, що у Вас є зараз, будьте вдячні долі за все, що вона вам дає. Якщо Ви вмієте дякувати за мале, ви обов’язково отримаєте набагато більше. Це як закон тяжіння — думаючи про те, що у вас недостатньо грошей ви притягує бідність, дякуючи за наявний достаток, ви притягує багатство.

  1. Ваша поведінка.

Ведіть себе так, немов ви маєте те, чого хочете. Думайте як заможна людина. Уявіть що у вас є абсолютно все, чого вам хочеться — що ви думаєте, що ви відчуваєте при цьому? Як зміниться ваша поведінка?

  1. Дозвольте собі бути багатим.

Можливо, це звучить трохи дивно, але потрібно навчитися помічати і приймати грошові знаки, які зустрічаються на кожному кроці. Знайшли копійку — підійміть. Для всесвіту немає поняття багато або мало, набагато важливіше те, як ви до цього ставитеся. Якщо ви не маєте потреби в копійці, значить вам не потрібні і великі суми.

  1. Будьте відкриті для можливостей створення грошей.

Можливості є завжди і всюди, просто потрібно навчитися їх бачити. Час від часу проробляти просту вправу — щодо всього, що зустрічається на вашому шляху — задавайте собі питання — як це можна використовувати, щоб заробити? Чи не відкидайте самі абсурдні ідеї! Метою вправи є не створення прибуткових ідей, а розширення вашого бізнес-мислення.

  1. Отримуйте задоволення від життя.

Навчіться робити собі маленькі радості, навчитеся знаходити позитивне у всьому, що з вами відбувається, навчитеся помічати тільки хороше. Все дуже просто — ми отримуємо те, про що думаємо. Це найпростіший закон. Просто робіть те, що приносить вам радість якомога частіше. Щастя і радість насправді перебудовують ваш світ і приносять вам ще більше щастя, задоволення, радості. Звичайно, вірно і зворотне. Тому, потрібно позбутися від невдоволення, страху, гніву й інших негативних емоцій.

views:
1803
ratings_users:
2
ratings_score:
10
ratings_average:
5

Добавить комментарий