fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
853 views

5 порад для бажаючих стати гуру фрілансу

Робочий простір

Мабуть, питання облаштування робочого місця актуальний для фрілансера як ні для кого іншого. Важливо розуміти, що робота вдома — не те ж саме, що робота за кухонним столом або лежачи на дивані. Змішувати ці поняття не можна. Тому що в іншому випадку вам на відміну від офісних колег із завершенням зміни нічого буде залишати і нікуди буде повертатися. Та й продуктивність різко впаде.

Нічого складного в організації робочого простору  немає. Все, що потрібно, — хороший вид з вікна і зручна фурнітура. І двері, зрозуміло, двері, особливо, якщо живете не одні.

Перешкоди

«Перевірю  я телефон», «загляну  на сторінку в соціальній мережі», «поглажу  кішку» — ніякі способи уникнення дійсності не повинні відволікати вас від вирішення завдання. Це також не примха, але нагальна потреба. На час, відведений для роботи, відкладіть подалі другорядні засоби зв’язку і способи розваг і зосередьтеся на цілі.

Втім, періодичне перезавантаження мозку корисне і для здоров’я, і для успіхів у справах. Але відволікатися потрібно в міру і тільки за розкладом.

Одяг

Фріланс позбавляє вас від необхідності належно виглядати і в ряді випадків навіть одягатися, чи не так? Не так. Навіть якщо життя здається розміреним і передбачуваним, ніколи не знаєш напевно, хто захоче поспілкуватися з вами по відеозв’язку. Замовник, клієнт, потенційний партнер. Як то кажуть, зустрічають по одягу. Тому працювати вдома слід принаймні одягненими.

Розклад

Комусь зручніше працювати вранці, кому-то вночі, у всіх нас різні біологічні ритми і переваги. Але чого слід остерігатися, так це цілодобового робочого графіка. Нерідко в гонитві за більшим прибутком і продуктивністю фрілансери буквально переводять себе, залишаючи все менше часу на інші радощі, турботи і навіть сон. Це небезпечно.

Визначивши для себе оптимальний рівень службового навантаження, слідуйте простій пораді: працюючи, працюйте. Всі інші години присвячуйте себе і своїм близьким. Передбачайте крім іншого час на їжу і виконання домашніх обов’язків.

Вулиця

До певної межі інтернет здатний створювати ілюзію бурхливої соціальної активності. Але, зрозуміло, це не заміна живому спілкуванню і власне життя. Працюючи на фрілансі, покидайте будинок якомога частіше (у вільний час): робіть поодинокі прогулянки, зустрічайтеся з друзями.

Для різноманітності можна також цілеспрямовано відвідувати місця, де є безкоштовний Wi-Fi, і працювати безпосередньо там. Тільки не забувайте, що перебуваєте не вдома: скажімо, якщо це закусочна, замовте їжу і залиште чайові офіціантові.

Фрілансер — Олег Ковтало

ratings_users:
1
ratings_score:
5
ratings_average:
5
views:
853

Добавить комментарий