fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
415 views

10 причин зайнятися власним бізнесом в інтернеті

Ви тільки уявіть!

У той час як Ваш сусід змушений щоранку підніматися ні світ, ні зоря і, стрімголов летіти на роботу, вилазячи зі шкіри геть, щоб не дай Бог не розлютити свого боса і не позбутися премії (а то і робочого місця), Ви маєте повне право і повну можливість прокидатися тоді, коли захочете і приступати до роботи тоді, коли побажаєте … і при цьому Вам абсолютно неважливо, хто і що скаже з цього приводу.

У той час як Ваш сусід трясеться від страху потрапити під скорочення штатів, слухаючи черговий вечірній репортаж про глобальну кризу, Ви щиро йому співчуваєте і залишаєтеся абсолютно спокійні, бо Вам ніяке «скорочення штатів» не загрожує.

У той час, як Ваш сусід, намагаючись звести кінці з кінцями, рахує кожну копійку, Ви разом зі своєю сім’єю відправляєтеся в тривалу подорож в який-небудь райський куточок нашої планети, щоб як слід відпочити і набратися сил для нових звершень … причому перебуваючи в повної впевненості, що Вашому шестизначного доходу абсолютно ніщо не загрожує.

Як Вам така картина?

Ви скажете, що все це — дуже добре, щоб бути правдою … Ось Вам моя відповідь: досягти всього цього дійсно нелегко, але дуже навіть можливо, причому протягом не такого вже й багато часу і виключно завдяки Вашому власному онлайн-бізнесу.

Не буду вводити Вас в оману казочками про те, що онлайновий бізнес — це легке заняття, яке приносить одне суцільне задоволення. Нічого подібного! Ніякою легкістю там і не пахне, та до того ж періодично доводиться вирішувати цілий ряд задач, виконання яких не приносить ніякого задоволення.

Але кожен, хто домігся успіху в нашій справі, з упевненістю скаже Вам, що воно того варте!

І якщо Ви не повернете зі шляху раніше часу, не здастеся під шквалом проблем, неприємностей, провалів і труднощів і пройдете шлях до самого кінця — Ви будете винагородженні більше Ваших очікувань!

При правильному підході до справи онлайн-бізнес цілком може втілити в реальність Ваші мрії. І якщо одне це не є для Вас достатньою причиною до того, щоб зайнятися бізнесом в Інтернеті, існує величезна кількість інших чудових причин, десятьма з яких я зараз з великим задоволенням з Вами поділюся.

  1. Ви можете почати свою роботу над створенням власного бізнесу у вільний час!

Мабуть, саме чудове в онлайн-бізнесі полягає в тому, що для того щоб до нього долучитися, Вам зовсім не обов’язково кидати основну роботу, позбавляючи себе джерела доходів. Це аж ніяк не є обов’язковою умовою. Більш того, настійно не рекомендується кидати основну роботу до тих пір, поки Ваш бізнес не почне приносити Вам дохід хоча б в сумі, яку можна порівняти з Вашої останньої зарплатою.

Звичайно, на перший погляд може здатися, що створювати власний бізнес і ще працювати при цьому на іншій роботі — справа складна. Безперечно, так воно і є. Але це індивідуальний вибір кожного, і якщо Ви всерйоз налаштовані на те, щоб змінити своє життя на краще, Ви обов’язково знайдете потрібний баланс.

Такі «труднощі» ніколи не повинні нас зупиняти. Все це цілком вирішуване — варто тільки захотіти.

  1. Свобода в управлінні своїм часом.

Займаючись власним онлайн-бізнесом, Ви самі вирішуєте, як розпоряджатися Вашим часом. А це означає, що ніхто зі сторони не нав’яже Вам тих тимчасових витрат, які будуть йти врозріз з Вашими інтересами.

Ви самі будете вирішувати, коли Вам працювати, а коли — відпочивати.

  1. Географічна свобода.

Займаючись онлайн-бізнесом, Ви абсолютно не прив’язані до свого географічнго розташуванням. Все, що Вам знадобиться для повноцінної роботи — це доступ в Інтернет, комп’ютер і деякий обсяг потрібних даних, а все це, як Ви чудово знаєте — абсолютно мобільно і може переміщатися практично в усі куточки нашої планети без будь-яких особливих проблем.

Ви можете працювати де завгодно і звідки завгодно — вибирайте самі навіть можете спокійно займатися роботою на дому.

  1. Справедливий дохід.

Вам коли-небудь здавалося, що Ви гідні набагато більшого, ніж та сума, яку Вам видають на Вашій роботі в якості заробітної плати? Звичайно, здавалося. Так ось, займаючись онлайн-бізнесом Ви будете отримувати не стільки, скільки вважатиме за потрібне Ваш начальник, а стільки, скільки Ви реально зможете заробити.

Ніхто вже не зможе Вас «обдурити», і Ваші заробітки залежатимуть лише від того, у що ринок оцінить Ваші товари та послуги, і наскільки корисні Ви опинитеся своїм покупцям. Скільки реально стоїте — стільки і отримаєте.

Ідеальна концепція справедливого доходу.

  1. Низькі початкові витрати.

Онлайновий бізнес — найдешевший з точки зору сум необхідних фінансових вкладень з Вашого боку. Ті суми, які Вам знадобляться на те, щоб відкрити власний сайт на професійному хостингу, розсилку на професійному сервісі, купити все необхідне обладнання і програмне забезпечення — ніщо в порівнянні з сумами, які доведеться витратити на відкриття, скажімо, власного продуктового ларька (не кажучи вже про мережу великих магазинів).

Так що поріг входу в онлайн-бізнес настільки низький, що доступний, по суті, будь-кому, хто хоче спробувати свої сили на наших теренах.

  1. Необмежене географічне охоплення.

Ми вже говорили про те, що Ви можете працювати в нашому бізнесі, перебуваючи практично в будь-якій точці планети. У цій чудовій особливості нашої справи є й інша сторона — наш клієнт також може знаходитися в будь-якій точці земної кулі, і наша цільова аудиторія не обмежена особами, що проживають на певній території. Ми можемо працювати з клієнтами і партнерами по всьому світу — тільки уявіть, які підприємницькі перспективи нам відкриваються!

Так треба і скористатися ними в самій що ні на є повною мірою!

  1. Велика кількість готових рішень.

Для створення офлайнового бізнесу нам би довелося підшукувати якісь «напів фабрикатні» рішення, ресурси і інструменти і «доопрацьовувати» їх під свої потреби, що вимагає чималих витрат сил і часу. Хто намагався — прекрасно зрозуміє, про що я говорю.

У випадку ж з онлайн-бізнесом нам нічого цього, швидше за все, не знадобиться, бо існує величезна кількість готових рішень, які доступні нам в повній мірі і в повній мірі задовольняють нашим вимогам. Хостинг, сервіси, контекстна реклама, поштові автовідповідачі … все вже давно придумано і створено спеціально для нас — тільки бери й роби!

  1. Велика кількість відмінних посібників і керівництв.

Якщо Ви побажаєте знайти хорошу інформацію про те, як і що потрібно робити для створення власного онлайн-бізнесу, у Вас не виникне з цим ніяких проблем. Подібної інформації сьогодні величезна кількість, причому якість хороших керівництв і посібників часто буває вище всяких похвал.

Інформаційного сміття, звичайно, теж повно, але не можна не визнати: якісні матеріали існують, і їх багато. Єдине, що від Вас потрібно, так це:

а) звертати увагу на дійсно якісні матеріали;

б) розуміти, що такі матеріали коштують грошей, вони за визначенням не можуть бути безкоштовні і

в) потрібно робити те, що в цих матеріалах говориться, а не просто читати і слухати.

Прочитання, перегляд і прослуховування Вам нічого не дасть, приносять результат лише активні дії!

  1. Ніякої статевої, расової, релігійної та іншої дискримінації.

Не має ніякого значення, скільки Вам років — 18 або 65. Абсолютно не важливо, хто Ви — блондин чи брюнет, чоловік або жінка, який колір Вашої шкіри, форма губ, розріз очей тощо. Абсолютно будь-яка людина незалежно від своїх зовнішніх параметрів може з успіхом зайнятися власним онлайновим бізнесом і домогтися в ньому успіху.

Практика Інтернет-підприємництва постійно це підтверджує.

  1. Стати фінансово вільним — це не просто мрія!

Ця мрія цілком може стати реальністю за допомогою Вашого онлайн-бізнесу. Це твердження також доводиться в нашому бізнесі мало не кожен день великою кількістю все нових і нових прикладів. Тут все залежить тільки від Вас.

Чим раніше Ви почнете активно діяти — тим раніше отримаєте практичний результат — це ж дуже просто зрозуміти, чи не так?

І ось тепер, коли Ви знаєте про всі ці чудових особливості онлайн-бізнесу — у Вас в руках з’явилася ціла система вагомих аргументів на користь того, щоб почати займатися ним негайно, правильно?

Бізнес тренер — Олег Ковтало

views:
415

Добавить комментарий