fbpx
Log In
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
457 views

10 дієвих способів підвищити Ваші продажі 

Ви збираєтеся відкрити Інтернет магазин і досягти максимального успіху. Або він у Вас вже є і Ви хочете підвищити продажі. Як це зробити. Пропоную Вам 10 порад, як активізувати продажі.

З кожним днем ростуть обсяги торгівлі через Інтернет. Все більше торгових фірм відкривають в Мережі свої сторінки, збільшуючи тим самим конкуренцію в цій сфері. Ясно, що привабливими тут повинні бути не тільки ціни, які, втім, теж не можна знижувати до нескінченності. Слід шукати нові можливості, як залучити на Ваш сайт нових відвідувачів і перетворити їх в Ваших клієнтів. Як це зробити — вирішувати Вам. Але хочеться сподіватися, що наведені тут поради допоможуть активізувати Ваш бізнес.

  1. Максимально використовуйте ефективність банерної реклами. Не варто використовувати на кожному Вашому банері одну і ту ж рекламу. Проявіть гнучкість і фантазію, щоб забезпечити якомога більшу кількість кліків.
  2. Подбайте про те, щоб Ваша веб-сторінка завантажувалася якомога швидше. Не секрет, що у багатьох не вистачає терпіння чекати відкриття «повільних» сторінок. При цьому варто обмежитися банерною рекламою, збільшуючи при цьому кількість самих банерів. Текст на банерах та екранних кнопках повинен бути добре продуманий і не нести зайвої інформації, щоб не займати занадто багато місця.
  3. Пропонуйте хорошим знайомим і відомим фірмам безкоштовну площу для реклами на Вашій веб-сторінці. Найчастіше люди підсвідомо асоціюють реальний успіх цих відомих фірм з Вашим власним успіхом.
  4. Протягом усього життя реальність вчить поважати авторитетних людей. Повідомляйте Вашим відвідувачам, що Ви є президентом чи головою правління Вашого бізнесу.
  5. Пропонуйте людям безкоштовні телефонні консультації до того, як вони замовлять у Вас покупку. Якщо вони познайомляться з Вами особисто, це може перерости в збільшення продажів.
  6. Виграшним варіантом є регулярне проведення на Вашій веб-сторінці різних акцій. Люди часто цікавляться такими речами. Це нерідко виявляється вдалим ходом для збільшення продажів.
  7. Одним з варіантів підвищення інтересу до Вашої веб-сторінці може стати висновок Вами угоди з якимось благодійним товариством, підтримка якого могла б виявитися цікавою для Ваших клієнтів. Повідомляйте в Ваших рекламних текстах, що Ви перераховуєте цього благодійному товариству відсоток Ваших доходів. Як правило, це невеликі суми, які не дуже позначаться на Ваших прибутки.
  8. Організуйте на сторінці серед покупців конкурс на найактивнішого покупця.

Повідомте, що за результатами продажів за місяць переможець конкурсу отримати будь-якої приз — грошовий або речовий.

  1. Залучайте відвідувачів на Вашу сторінку пропозиціями безкоштовних віртуальних навчань. При наявності можливості такий курс можна наговорити навіть на телефонний автовідповідач, час від часу оновлюючи текст.
  1. Не слід забувати і про інтерв’ю з людьми, які пов’язані зі сферою Ваших бізнес-інтересів. Крім того, не забувайте регулярно розміщувати на Вашому веб-сайті новини від виробників товару, від споживачів і експертів. І докладете всіх зусиль для того, щоб Ваш сайт не виглядав занедбаним і «несвіжим». На таких сторінках відвідувачі, як правило, відчувають себе незатишно і поспішають їх покинути.
views:
457

Добавить комментарий